Discutii off-topic ...

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de miyagi »

shimanobig scrie:
miyagi scrie:Gore vreau sa-i vad pe pushtii astia in off topic langa mine :twisted: .

Sectantule nu ne-am mai auzit de multisor si vrei sa te iau? :lol: :lol: :lol:
George tot timpul este partinitor, de zici ca este arbitru ala de a fluierat la Steaua-Napoli :lol: :lol: :lol:
Mai rau. Arbitreaza acu cu Utrecht-u`/ProTv.
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de gor965 »

miyagi scrie: Iesteee?! Stiam ieu ca si tu esti partinitor. Lasa mah ca n-are nimic. Pierd eu tura asta.
Mda...deja mi-au dat lacrimile ! :cry:
Una e sa vorbesti verzi si uscate pe un topic in regres si alta e sa vorbesti discutii pe unul in dezvoltare. Incearca sa te pui si-n locul alora care citesc nu doar in locul unuia care scrie ! Eu asa fac ...asa cred ca e corect...si da, sunt partinitor, ptr. ca intotdeauna voi tine cu cei multi in detrimentul unuia singur !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de RazvanG »

gor965 scrie:
miyagi scrie: Iesteee?! Stiam ieu ca si tu esti partinitor. Lasa mah ca n-are nimic. Pierd eu tura asta.
Mda...deja mi-au dat lacrimile ! :cry:
Una e sa vorbesti verzi si uscate pe un topic in regres si alta e sa vorbesti discutii pe unul in dezvoltare. Incearca sa te pui si-n locul alora care citesc nu doar in locul unuia care scrie ! Eu asa fac ...asa cred ca e corect...si da, sunt partinitor, ptr. ca intotdeauna voi tine cu cei multi in detrimentul unuia singur !
A mai spus un domnitor ceva legat de multi :lol: :lol: :lol: dragul meu gor965 :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de gor965 »

shimanobig scrie:
A mai spus un domnitor ceva legat de multi :lol: :lol: :lol: dragul meu gor965 :lol: :lol: :lol:
Nu-i bai , aici e lume aleasa !...numai sa ne hotaram repede care-i Motoc , si sa-i scurtam gatul ! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de cornelserbu »

gor965 scrie: Incearca sa te pui si-n locul alora care citesc nu doar in locul unuia care scrie ! Eu asa fac ...asa cred ca e corect...si da, sunt partinitor, ptr. ca intotdeauna voi tine cu cei multi in detrimentul unuia singur !
deja e la latitudinea individului si cum stim ca nu exista indivizi identici, nu ne ramane decat sa constatam ca empatia ta e subiectiva, adica nu exista cu toate ca tu ai vrea sa existe... :D

apropo, de unde stii care sunt cei multi ???... :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de gor965 »

cornelserbu scrie: deja e la latitudinea individului si cum stim ca nu exista indivizi identici, nu ne ramane decat sa constatam ca empatia ta e subiectiva, adica nu exista cu toate ca tu ai vrea sa existe... :D

apropo, de unde stii care sunt cei multi ???... :D
Cei multi sunt cei care nu scriu...nici mult ,nici prost ,nici fara rost ! ...asa cred eu ca stiu ! :D

p.s
Nuuuuu mai vedem noi poze... :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de andrei vladeanu »

ba da. pun eu.
The One Team

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de cipibm »

[quote="gor965"][quote="miyagi"]
Iesteee?! Stiam ieu ca si tu esti partinitor. Lasa mah ca n-are nimic. Pierd eu tura asta.[/quote]
Mda...deja mi-au dat lacrimile ! :cry:
Una e sa vorbesti verzi si uscate pe un topic in regres si alta e sa vorbesti discutii pe unul in dezvoltare. Incearca sa te pui si-n locul alora care citesc nu doar in locul unuia care scrie ! Eu asa fac ...asa cred ca e corect...si da, sunt partinitor, ptr. ca intotdeauna voi tine cu cei multi in detrimentul unuia singur ![/quote]


Cred ca multi confunda forumul cu mess-ul :oops: .

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de miyagi »

gor965 scrie:
miyagi scrie: Iesteee?! Stiam ieu ca si tu esti partinitor. Lasa mah ca n-are nimic. Pierd eu tura asta.
Mda...deja mi-au dat lacrimile ! :cry:
Una e sa vorbesti verzi si uscate pe un topic in regres si alta e sa vorbesti discutii pe unul in dezvoltare. Incearca sa te pui si-n locul alora care citesc nu doar in locul unuia care scrie ! Eu asa fac ...asa cred ca e corect...si da, sunt partinitor, ptr. ca intotdeauna voi tine cu cei multi in detrimentul unuia singur !
Ma bucur ca te-am cunoscut si pe tine atunci Geo.
Ai vazut tu topicul ala in regres?!
Chestia cu alesii si suportul celor multi pot sa ti-o accept insa, da` sa nu mai lacrimezi.
Nu te mai obosi sa-mi raspunzi ca incepand de acum ma autocenzurez eu ca sa va scutesc de niste eforturi.
p.s. incearca sa-ti corectezi personalitatea multipla si vei vedea ca n-ai cum sa te pui in locul unuia care citeste cand ai ceva de scris.
Urban culture.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE CUPA INTERNATIONALA A ROMANIEI SARULESTI 201

Mesaj de gor965 »

miyagi scrie: Ma bucur ca te-am cunoscut si pe tine atunci Geo.
Ai vazut tu topicul ala in regres?!
Chestia cu alesii si suportul celor multi pot sa ti-o accept insa, da` sa nu mai lacrimezi.
Nu te mai obosi sa-mi raspunzi ca incepand de acum ma autocenzurez eu ca sa va scutesc de niste eforturi.
p.s. incearca sa-ti corectezi personalitatea multipla si vei vedea ca n-ai cum sa te pui in locul unuia care citeste cand ai ceva de scris.
Eu zic sa te hotarasti o data...ori imi pui intrebari ,ori imi sugerezi sa nu-ti mai raspund ?! :shock:
Inflamam forumul aiurea ptr. ca tu nu urmaresti numarul de vizualizari in timp a unui topic ,fiind prea mult ocupat cu scrisul ...doar cu scrisul , p.s.-ul tau fiind dovada ca nu citesti si nu interpretezi exact, ce scriu altii !...macar de-ai fi observat ca topicul ala ,e de fapt asta !
p.s
maine ,voi muta discutiile off in alta parte !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”