Echipa nationala..

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

bobocel
Mesaje: 100
Membru din: Mar Oct 13, 2009 17:07
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Echipa nationala..

Mesaj de bobocel »

Propun sa deschidem un cont la o banca...unde toate lumea sa doneze cat poate pt echipa nationala....sa dam mesaje la prieteni si sa facem publica informatia....de la fiecare concurs in loc sa se dea 10000-20000 de mii moca la castigatori mai bine sa da 10000-15000 si restu merge la echipa antionala....numa fotbalul este sprijinit in ziua de azi....echipa ne aduce atatea trebuie sprijinita cu ceva...si mai propun sa se faca o petitie,5000 de semnaturi si poate mai multe...prin care sa cerem o lege sa se acorde din fonduri cel putin 1% si pescuitului...cum la fotbal ii 50 sau cat ii, la atletism ii atata :-@....si pt toate baltile o proportie de X% sa se ia din taxa tot pt echipa nationala:) i criza trebuie sa facem ceva sa iesim din ea....
la ciurila si zau de campie langa cluj, abea mai este peste si aia iau moca 150 d emilioane zilnic

zeus
Mesaje: 29
Membru din: Dum Mar 22, 2009 22:46
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Echipa nationala..

Mesaj de zeus »

Mai flacau...interesanta postarea ta...da' mai repede te antrenezi sa ajungi politician decat pescar!
Pe alt topic intrebai de concursuri pentru copii....asa direct si fara sa iti pui intrebarea daca parintii te lasa....curios lucru! :?
Tu sti cat costa un echipament complet ptr crap?....sau cat costa nada, transportul...etc!

Sa imi fie cu iertare dar ceva....nu e la locul lui! :?

bobo250969
Mesaje: 44
Membru din: Dum Iul 13, 2008 20:50
Puncte: 0
Localitate: buc

Re: Echipa nationala..

Mesaj de bobo250969 »

copile invata intii ce este BUNUL SIMT si cei 7 ani de acasa si apoi incearce sa emiti "pareri" (pune mina pe carte,citeste,copilareste si lasa-i pe cei mai in virsta cu problemele)
master and servant

Avatar utilizator
cool
Mesaje: 7
Membru din: Joi Oct 08, 2009 20:13

Re: Echipa nationala..

Mesaj de cool »

zeus scrie:Mai flacau...interesanta postarea ta...da' mai repede te antrenezi sa ajungi politician decat pescar!
Pe alt topic intrebai de concursuri pentru copii....asa direct si fara sa iti pui intrebarea daca parintii te lasa....curios lucru! :?
Tu sti cat costa un echipament complet ptr crap?....sau cat costa nada, transportul...etc!

Sa imi fie cu iertare dar ceva....nu e la locul lui! :?
Sa nu uitam si de taxa de participare

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Echipa nationala..

Mesaj de cornelserbu »

bobocel scrie:Propun sa deschidem un cont la o banca...unde toate lumea sa doneze cat poate pt echipa nationala....sa dam mesaje la prieteni si sa facem publica informatia....de la fiecare concurs in loc sa se dea 10000-20000 de mii moca la castigatori mai bine sa da 10000-15000 si restu merge la echipa antionala....numa fotbalul este sprijinit in ziua de azi....echipa ne aduce atatea trebuie sprijinita cu ceva...si mai propun sa se faca o petitie,5000 de semnaturi si poate mai multe...prin care sa cerem o lege sa se acorde din fonduri cel putin 1% si pescuitului...cum la fotbal ii 50 sau cat ii, la atletism ii atata :-@....si pt toate baltile o proportie de X% sa se ia din taxa tot pt echipa nationala:) i criza trebuie sa facem ceva sa iesim din ea....
la ciurila si zau de campie langa cluj, abea mai este peste si aia iau moca 150 d emilioane zilnic
:lol: :lol: :lol: am vaga impresie ca scaunul lui cornel rosioru se clatina serios...sunt cumva alegeri in curand pentru conducerea apcr, iar bobocel vrea sa candideze ??? :D

nu-mi ramane decat sa-ti urez succes... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

bobocel
Mesaje: 100
Membru din: Mar Oct 13, 2009 17:07
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Re: Echipa nationala..

Mesaj de bobocel »

cam vaga impresie ai:)):)) nu nu vreau sa candidez...propuneam si eu ceva...pt ca pera multi bani se duc pe nimc in romania:P:)

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Echipa nationala..

Mesaj de doru_croc »

zeus scrie:Mai flacau...interesanta postarea ta...da' mai repede te antrenezi sa ajungi politician decat pescar!
Pe alt topic intrebai de concursuri pentru copii....asa direct si fara sa iti pui intrebarea daca parintii te lasa....curios lucru! :?
Tu sti cat costa un echipament complet ptr crap?....sau cat costa nada, transportul...etc!

Sa imi fie cu iertare dar ceva....nu e la locul lui! :?
@zeus
Pustiul, daca este pusti cred ca face misto de noi. Cred ca ar trebui rugat administratorul sa-l taie putin, pana cand se mai pune la punct cu limba romana si trimite un scan dupa carnetul de note. Gresesc????????
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Echipa nationala..

Mesaj de cornelserbu »

bobocel scrie:cam vaga impresie ai:)):)) nu nu vreau sa candidez...propuneam si eu ceva...pt ca pera multi bani se duc pe nimc in romania:P:)
bine-nteles ca-i vaga, doar nu crezi ca pot concepe, ca o micuta clona sa-i ia locul maestrului...incet, incet devii ridicol si cred n-am sa-ti mai raspund... :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Echipa nationala..

Mesaj de cornelserbu »

doru_croc scrie: Gresesc????????
fi sigur ca gresesti, tipul nu e pusti si cred ca ar trebui ignorat... :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: Echipa nationala..

Mesaj de doru_croc »

cornelserbu scrie:
doru_croc scrie: Gresesc????????
fi sigur ca gresesti, tipul nu e pusti si cred ca ar trebui ignorat... :D
Atunci Cornele cuvantul de ordine este ...out!!!!!!!!!!
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”