Emisiune de Pescuit

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

victorash scrie:@vali...nu schimba nimic ..in 2 sapt maxim ai pe Canal S F&H promit solemn !! in ceea ce priveste gspurile :roll:
Yesss... Sa traiasca, sa mai dea... :lol: :lol:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

am vb cu dl tatu patronu' ..o sa intre in baza digitala la ei, pentru inceput...poate de la anul si in baza de cablu...oricum e o miscare..cred ca la ei digitalul e la aceeasi bani cu analogul..dar nu cred ca e o problema...

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

Vali Vesa scrie:Uahhhhhh... :mrgreen: DOLCE :Cica vor sa dea drumul la alt sistem, fara antena, cu transmisia pe cablul telefonic. Dar nu stiu cand o sa foe operational sistemul...
Dolce va lansa un semi-iptv..pe cablul telefonic ..o sa fie interesant ..depinde la ce pret il vor scoate...

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

F&H de saptamana viitoare pe DOLCE !!! 8)

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

rog un moderator sa scoata topicul de la competitii si sa il treaca la diverse..multumesc

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

in alta ordine de idei ...vreau sa va anunt ca incepand cu luna Ianuarie 2009 ...fostul realizator al emisiunii FIR INTINS de la antena ....RADU SILEA... va intra in echipa FISHING & Hunting ROMANIA... ...se va ocupa si de filmari ( fiind o parte dintre cele doua echipe de filmari pe care le am in plan ), dar se va ocupa si de programe, discutiile pe forumuri...etc..
Planul pe anul viitor suna cam asa :

-circa 140 emisiuni de 30 min de la cele mai importante concursuri interne de pescuit la Crap, Spinning( turneul AVP) si Stationar, dar si competitiile internationale : Cupa Mondiala Crap, WCC, Lotul National Spinning. In total sunt circa 40 de concursuri vizate ( in cazul in care se respecta calendarul competitional 2008 sau o mare parte a lui)

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Bravo.Dl Radu Silea facea emisiuni bune.
The second best is the first loser!

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

dan cotelici scrie:Bravo.Dl Radu Silea facea emisiuni bune.
asa e..sper sa realizam si pe F&H in 2009 emisiuni si mai bune..incerc sa fac o echipa valoroasa care sa dea rezultatele asteptate de toata lumea..oricum ar fi ..sunt cel putin 15 competitii de crap in vizor + calificarile si cupa mondiala..ar trebui sa iasa material bun.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Bravo Victore ! In sfarsit pe drumul cel bun ! Radu Silea facea o emisiune excelenta, niciodata nu am inteles de ce s-a desfintat. Cu asa om, o sa vezi audiente...

PS Poate il transferati si pe Florentin definitiv si te asigur ca nu va mai exista concurenta ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Mesaj de victorash »

poate :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”