Înregistrare carpbook

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
cristel padurean
Mesaje: 240
Membru din: Lun Aug 24, 2009 14:58
Puncte: 0
Localitate: Mediaş, jud. Sibiu

Înregistrare carpbook

Mesaj de cristel padurean »

Am încercat să mă înregistrez pe Carpbook. O dată numele de utilizator există deja, a doua oară adresa de email există deja, a treia, patra, cincea, şasea, nşpea oară sunt greşite cuvintele de verificare (cum să nu fie greşite dacă cel puţin unul este ilizibil) astfel încît după un sfert de oră renunţi. Ce se întîmplă dacă am acelaşi nume de utilizator cu cel de pe Crapmania? Ce se întîmplă daca am aceeaşi adresă de email cu cea de pe Crapmania? Cum să tastez corect un cuvîn scris aiurea, neclar, îmbîrligat şi ondulat, cu literele lipite şi confuze? Cum să nu renunţ la ideea de a-m face prieteni pe Carpbook? Mai simplu nu se poate? Dacă nu se poate, îmi cer scuze celor care mi-au adresat o cerere de prietenie pe Carpbook şi cărora nu le pot confirma, din cauză că nu-mi pot face un cont! Simplificaţi puţin, că nu suntem la NASA!

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Înregistrare carpbook

Mesaj de Dan Mateianu »

Pai inseamna ca aveti deja un cont.
daca se poate va rog sa imi trimiteti adresa de email pe mesaj privat si va spun eu ce cont aveti. Va pot ajuta sa va setati si o noua parola, sa va inregistrati, etc.

cristel padurean
Mesaje: 240
Membru din: Lun Aug 24, 2009 14:58
Puncte: 0
Localitate: Mediaş, jud. Sibiu

Re: Înregistrare carpbook

Mesaj de cristel padurean »

Problema este că folosind numele de utilizator şi parola contului pe care îl am pe Crapmania (cu care postez aici) nu mă pot autentifica pe Carpbook! Dacă încerc să-mi fac un cont folosind aceleaşi date, mi se cere alt nume de utilizator, altă parolă şi altă adresă de email; mă numesc altfel ca utilizator, schimb parola dar folosesc aceeaşi adresă de email; nu pot trece de faza cu cuvintele de verificare. Încerc să vă contactez cît mai curînd. Aş vrea să-mi fac prieteni pe Carpbook! Vă mulţumesc pentru promptitudine şi vă salut!

Avatar utilizator
Viorel M
Site Admin
Mesaje: 397
Membru din: Lun Aug 31, 2009 14:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Înregistrare carpbook

Mesaj de Viorel M »

Aveti deja cont pe Carpbook, inregistrat la 9 mai 2012, va trimit username-ul pe privat.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”