INTALNIREA PESCARILOR DIN BANAT - prezentare nada SENZOR

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dancop07
Mesaje: 26
Membru din: Joi Mai 29, 2008 23:50
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

INTALNIREA PESCARILOR DIN BANAT - prezentare nada SENZOR

Mesaj de dancop07 »

"In data de 06.02.2009, ora 19, toti iubitorii pescuitului pot participa la o intalnire cu membrii fondatori ai CARPWEST TIMISOARA si ASOCIATIA PESCARILOR BANATUL, la sala festiva din cadrul HOTEL "LE BARON" situat in mun. Timisoara str.Calea Dorobanti nr.92-94.
Scopul acestei intalniri este de a perfecta documentatia de colaborare dintre cele doua organizatii, discutii libere despre activitatile care pot fi organizate, inscrierea in campionatul national al cluburilor, prezentari produse de catre o firma renumita de nada atat pentru pescuitul crapului cat si pentru pescuitul stationar, inmanarea cererilor de aderare catre solicitanti."
Asa a fost anuntata initial o actiune ce urmeaza sa se desfasoare in mun. Timisoara si care este adresata pescarilor de crap si nu numai din zona.Intentionam sa invit la aceasta reuniune o firma producatoare de nada, de top din Romania si mi-am propus sa dau un telefon d-lui MATEANU pentru a-i propune sa faca prezentarea produselor comercializate de firma SENZOR, in fata pescarilor banateni .Precvizez ca la data respectiva nu cunosteam personal alte persoane din firma mai sus mentionata si ma asteptam la un raspuns de genul '' nu putem, e prea departe sau alte scuze dar mi s-a raspuns ca este o idee buna si ca o va analiza urmand sa primesc un raspuns a doua zi.
Asteptam ca pe ecranul telefonului sa apara numele lui Vladut si in final am fost sunat: " - VENIM !" De emotie nu prea mai stiam ce sa ii raspund. Mi-a fost prezentat dl. Andrei Vladeanu si au fost cerute datele despre actiunea ce urmeaza sa o desfasuram dupa care am pus la punct detaliile intalnirii si prezentarea ce urmeaza sa o sustina.
Nu imi venea sa cred. Am stat de vorba cu cel mai titrat pescar din Romania si a fost de acord sa participe la o actiune a pescarilor din Banat.Simplu, elegant si cu mult respect fata de cei care sunt la inceputul drumului.
Nu pot sa mai spun, decat:VA MULTUMIM TUTUROR CELOR DE LA FIRMA SENZOR, SUNTEM ONORATI DE PREZENTA D-LUI ANDREI VLADEANU SI D-LUI BOGDAN, VA ASTEPTAM IN BANAT!
Fişiere ataşate
afilierecarpwest.gif
(80.67 KiB) Descărcat de 489 ori

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: INTALNIREA PESCARILOR DIN BANAT - prezentare nada SENZOR

Mesaj de cornel rosioru »

Felicitari. E un lucru fantastic ca pescuitul sportiv a inceput sa se organizeze si in Banat.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Tilea Gabriel
Mesaje: 376
Membru din: Dum Noi 06, 2005 19:52
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: INTALNIREA PESCARILOR DIN BANAT - prezentare nada SENZOR

Mesaj de Tilea Gabriel »

Felicitari celor implicati pentru reusita . Ne vedem in 06.02 . :D
Powered by just two rods

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”