INVITATIE -

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: INVITATIE -

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

petre iulian scrie:in concluzie am inteles ca

-nu rezisti 40 de ore la pescuit individual
-nu vreti sa veniti la invitatia mea ..

Se poate inchide topicul ca am atins ce vroiam ! :wink: Multumesc !

ps. nu mai raspund niciunei provocari si puteti sa amenintati in continuare ca sunteti cei mai buni la asta . O zi buna !

Daca nu poti sa vii joi la MOARA si nici nu vrei sa punem ceva la bataie (iti dau la echipamentul de pescuit) dute si platesteti taxa si vino la concurs.
Sa nu mai faci nici o afirmatie din clipa asta :wink: :wink: :wink:
lacul Draghiceni jud. olt

marcu
Mesaje: 20
Membru din: Mar Mai 12, 2009 10:29

Re: INVITATIE -

Mesaj de marcu »

Iulioan Petre face concursuri ca sa le castige el ! Daca sunt 3 participanti cum poti rata PODIUMUL mai nea Chiroiu ?

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: INVITATIE -

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

petre iulian scrie:in concluzie am inteles ca

-nu rezisti 40 de ore la pescuit individual
-nu vreti sa veniti la invitatia mea ..

Se poate inchide topicul ca am atins ce vroiam ! :wink: Multumesc !

ps. nu mai raspund niciunei provocari si puteti sa amenintati in continuare ca sunteti cei mai buni la asta . O zi buna !
ZMEULE am fost pe moara 24 de ore , cum ti-am spus in mesajele de mai sus te bate marinita pe tine , nu trebuie sa te prinzi cu mine ....
Nu am prins mult peste decat 100 kg si cum pe balta la victoras erau cel putin 10 pescari ,intereseazate tu cine a prins cel mai mult peste
Nr 1 din clipa asta sa nu mai faci nici o afirmatie si ni o invitatie ca te-am asteptat pana la ora 19.00 poate apare ZMEUL dar mi-a telefonat un prieten si mi-a spus ca ai lasat pe LACHEE mesaj ca nu mai vii la moara ca baga victoras peste si ...... tu sti bine sa pescuiesti
Mi-a atras atentia la un paragraf scris de tine pe lacul 2 " nu aveti voi (club natural carp )de unde sa stiti sa....ca la noi(lachee) .....
Da ai dreptate ca la noi in club nu ne lovin(fecundam,regulam , oral,a..., etc) nevestele intre noi ca suntem baieti si asta face parte din codul bunelor maniere
ZMEULE sa te uiti la tele daca ai sa vezi cum pescuiesc baieti. :wink: :wink: :wink:
lacul Draghiceni jud. olt

floricel
Mesaje: 29
Membru din: Lun Mai 31, 2010 20:04

Re: INVITATIE -

Mesaj de floricel »

valentin, daca prinzi pe mv 100 de kg nu inseamna ca esti talent ! nu mi-o lua in nume de rau, nu cunosc pe acest petre, dar cred ca esti cam ingamfat..... o sa vina 2 echipe de olteni, sa te vedem ! :D

bogkba
Mesaje: 160
Membru din: Mie Noi 11, 2009 19:07

Re: INVITATIE -

Mesaj de bogkba »

Iuniane ai fost asteptat pe Moara,decat gura a fost de tine...ca de obicei.Asta este ultimul mesaj care ti-l scriu si sper ca nu o sa mai intervii niciodata cu vreo provocare sau sa te mai bagi in seama cu mine,pt ca,cum spun majoritatea pescarilor buni din Romania nu esti decat un laudaros si de obicei in competiile mari dupa Tancabesti,Sarulesti,Moara nu esti decat vioara a 3-a,sau nu participi.Deci....lasa ciocu mic si latra la alta usa!!!

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: INVITATIE -

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

floricel scrie:valentin, daca prinzi pe mv 100 de kg nu inseamna ca esti talent ! nu mi-o lua in nume de rau, nu cunosc pe acest petre, dar cred ca esti cam ingamfat..... o sa vina 2 echipe de olteni, sa te vedem ! :D
Am inteles floricel
100 kg pe moara nu inseamna nimic dar cand sunt -5 grade (citeste carti) si vezi daca inseamna ceva
Inganfat ma faci tu , cu care motiv, si daca as fii inganfat as fi la restaurant,disco,dar nu la pescuit ca nu sunt nimeni in acest sport sa pot sa-mi dau cu parerea
Veniti sa ma vedeti, ce onoare , sa ma bati pe umar si sa-mi spui ca esti floricel , participati sau veniti sa va uitati
lacul Draghiceni jud. olt

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”