Modern si traditional

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
nelubalaj
Mesaje: 20
Membru din: Joi Mar 10, 2005 20:48
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Mesaj de nelubalaj »

@ilarion moldoveanu
Tu poti sa scrii cand dormi :) ?
Nelu B.

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Ilarion sa stii ca eu nu am nimic personal cu tine,ma deranjeaza felul tau de a pune problema,da,castig suficient de bine si nu nadesc cu cu tuburi de calciu Sandoz,daca citeai toate postarile mele vedeai ca intr-una din postari am spus ca glumesc asa ca te rog sa ai o gandire analitica ptr. a putea trage concluzii(pripite).
Pentru mine acest sport este un hoby,nu astept sa castig nimic din acest sport decat odihna,placere,natura,aer curat,sanatate.
Pe Daniel Costache nu-l cunosc personal dar dupa felul in care posteaza este mult mai cultivat decat dvs.Ilarion,iar metoda de preparare a bilelor pe care o foloseste el este problema lui personala ,ce te intereseaza pe tine sau pe mine cum face el bilele :?: daca prind peste este ok.
Apropos,Zalau este in Ardeal :?: am multi prieteni ardeleni,oameni care gandesc bine si nu sunt asa repeziti in a trage concluzii.
Te salut :wink: :wink: :wink:

FisherKing
Mesaje: 4
Membru din: Lun Ian 24, 2005 3:09
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de FisherKing »

Ma indoiesc ca amicul Ilarion este ardelean. Mai degraba as spune ca vine de undeva din piata spaniei (CT), unde traieste comunitatea care respira manele. Domnule (H)ilarion, eu am rachete Fox. Luaind in calcul acest indiciu, ce puteti spune despre statutul meu social?
Mircea Constantin GEANOGLU

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Fisherking

:D :D :D :D :D :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”