Navomodel plantat

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Navomodel plantat

Mesaj de zfcristian »

De ceva timp cochetez cu ideea de a achizitiona un mavomodel pentru plantat .
Ma intereseaza sa aiba o autonomie buna, ideal ar fi cu o cuva dar cred ca merge la fel de bine si cu 2.
Mi se pare interesanta Skarp S60 desi nu ma incanta ideea de a nu putea scoate acumulatorul din ea ( se incarca direct)/

Pareri, sugestii?
LA ce trebuie sa ne uitam cand ne luam barca ?
Ce tipuri de baterii sunt mai bune ?

Orice sfat util este folositor.
Multumesc

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Navomodel plantat

Mesaj de Marius Georgescu »

zfcristian scrie:De ceva timp cochetez cu ideea de a achizitiona un mavomodel pentru plantat .
Ma intereseaza sa aiba o autonomie buna, ideal ar fi cu o cuva dar cred ca merge la fel de bine si cu 2.
Mi se pare interesanta Skarp S60 desi nu ma incanta ideea de a nu putea scoate acumulatorul din ea ( se incarca direct)/

Pareri, sugestii?
LA ce trebuie sa ne uitam cand ne luam barca ?
Ce tipuri de baterii sunt mai bune ?

Orice sfat util este folositor.
Multumesc
Eu iti recomand cum nu iti imaginezi cu cata sinceritate-Colibri 2-Este fenomenala jur.31 de nadiri si plantari si inca aveam acumulatorul in plina autonomie.Silentios,simplu,super eficient,distanta 560 metri pe lacul Fantanele-Dolj.Baietii asigura super service dar garantez ca nu o sa ai nevoie.Am platit 1700 de lei pe ea si a batut la poponetz fitzele de sute si mii de euro.Mai multe detalii la 0762067474
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Navomodel plantat

Mesaj de zfcristian »

Mi se pare interesant modelul Cylon care am impresia ca este facut de aceeasi firma care face si Colibri 2 la care faci referire.
O barca cu 1 singura cuva mi se pare suficienta .
Astept orice sugestii referitoare la CYLON sau experiente cu cei de la smart boat sau cum se numesc.

Ms

Marius Georgescu
Mesaje: 199
Membru din: Lun Ian 17, 2011 17:59
Puncte: 0
Localitate: CRAIOVA

Re: Navomodel plantat

Mesaj de Marius Georgescu »

zfcristian scrie:Mi se pare interesant modelul Cylon care am impresia ca este facut de aceeasi firma care face si Colibri 2 la care faci referire.
O barca cu 1 singura cuva mi se pare suficienta .
Astept orice sugestii referitoare la CYLON sau experiente cu cei de la smart boat sau cum se numesc.

Ms
Daca vrei sa socializezi poti posta o mie de intrebari si pareri.Daca vrei o barcuta de nadit si plantat cumparati colibri 2 si ma pomenesti.
Urat mi-a fost de omul de langa mine:...." lasa-l,lasa-l,trage-l,telfu,rupe-l,da-i aer,da-i fir,........lasa-ma frate sa-l aduc eu pe mal ca de-aia platesc balta,scule,nade,.....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”