o mare reclamatie pt balta ilfoveni 5

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Vintila Cornel
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mai 26, 2011 21:22

o mare reclamatie pt balta ilfoveni 5

Mesaj de Vintila Cornel »

Buna seara, sper ca am sa postez bine aici. am venit cu un scop anume pe accest forum, in aceasta seara de a face o mare reclamatie, asupra balti ilfoveni 5,
in data de 25-05-2011 am fost la peste inpreuna cu mai multi prieteni in jur de 10 pers pe balta, toate bune si frumoase, am ajuns pe balta in jur de ora 16:20 , am pregatit lanseltele, prieteni meii pregateau grataru masa etc fara muzica pe balta ca nu e frumos etc. pana cand la ora 0:00 cand paznici au venit langa noi la padure si au inceput sa bea si sa injure si sa arunce cu obiecte in apa, fara sa ai deranjam noi sau sa le fi vorbit urat, si la ora 1:15 min am inceput sa strangem lansetele ca era insuportabil de stat pe balta.
prin accest forum vreau sa fac o reclamatie balti ilfoveni, pt ca nu e frumos ce sa intamplat in seara aia , suntem clienti fideli pe aceea balta dar pana acuma nu sa intamplat vrun astfel de comportament al paznicilor asupra noastra, chiar daca d.nl catalin si cu marcel ca sunt neam cu d.n marcel , pacat de balta ca o sa asi piarda clienti. o seara placuta

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: o mare reclamatie pt balta ilfoveni 5

Mesaj de Vladut Mateianu »

Pestii pe care i-ai fi prins luau drumul portbagajului ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vintila Cornel
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mai 26, 2011 21:22

Re: o mare reclamatie pt balta ilfoveni 5

Mesaj de Vintila Cornel »

nu tocmai ca nu aveam decat 2 salonte de 1kg buc si la ora 0:00 dupa cum spueam strangeam lansetele din cauza lor. nu vrem sa fc mare tamtam din cauza asta dar sa stie si lumea ce fc paznici balti cand sunt in stare de ebrietate :D!!

iacob george
Mesaje: 3
Membru din: Vin Mai 27, 2011 19:34

Re: o mare reclamatie pt balta ilfoveni 5

Mesaj de iacob george »

ai dreptate cornele ,sunt niste jigodii

Vintila Cornel
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mai 26, 2011 21:22

Re: o mare reclamatie pt balta ilfoveni 5

Mesaj de Vintila Cornel »

nu e vb de asta george dar nu sunt oameni corecti pt munca care o fac!!! nu zic ca suntem oameni de biserica dar nici sa fim bataia lor de joc

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”