panaitemilian

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: panaitemilian

Mesaj de gor965 »

frivial, este un 50-50... intre frigid si trivial ! :lol:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: panaitemilian

Mesaj de Andrei I »

oanavictor scrie:
panait e. scrie: cu ce iam gresit de are asemenea comportament frivial ?[/quote]

rog un talmacitor sa ma dumireasca si pe mine de unde vine acest cuvant :!:

Frivial ? :D = Frivol + Trivial :roll: :D
Milionar excentric

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: panaitemilian

Mesaj de carpmaster »

mesaj privat de la panait emilian
:sincere multumiri pt pauza acordata lui chupacabra , fac cinste cat mai mare depinzand de lungime pauzei... [/quote]

ceai cu mine ba labagiule ? tiam vandut ceva si team ars sau ce ? nu are voie omul sa comenteze ca apare depresivi incuranti ca tine sa strice treab.a..


:lol: :lol: :lol:
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: panaitemilian

Mesaj de carpmaster »

saracu....
caine care latra , nu musca!
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: panaitemilian

Mesaj de doru_croc »

carpmaster scrie:mesaj privat de la panait emilian
:sincere multumiri pt pauza acordata lui chupacabra , fac cinste cat mai mare depinzand de lungime pauzei...
ceai cu mine ba labagiule ? tiam vandut ceva si team ars sau ce ? nu are voie omul sa comenteze ca apare depresivi incuranti ca tine sa strice treab.a..


:lol: :lol: :lol:[/quote]
Are cineva un manual de Limba și literatura Română pentru domnul mai sus citat ?????
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: panaitemilian

Mesaj de Andrei I »

doru_croc scrie:
carpmaster scrie:mesaj privat de la panait emilian
:sincere multumiri pt pauza acordata lui chupacabra , fac cinste cat mai mare depinzand de lungime pauzei...
ceai cu mine ba labagiule ? tiam vandut ceva si team ars sau ce ? nu are voie omul sa comenteze ca apare depresivi incuranti ca tine sa strice treab.a..


:lol: :lol:
Are cineva un manual de Limba și literatura Română pentru domnul mai sus citat ?????
Daca va referiti la carpmaster trebuie sa acordati circumstante atenuante ... este Bora Burak de nationalitate turca si este un baiat de nota 10!
Milionar excentric

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: panaitemilian

Mesaj de carpmaster »

si isi cere scuze ca nu poate sa vorbeasca limba materna comentatorului asa de bine ca el:)
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: panaitemilian

Mesaj de Cezar Bibu »

q.e.d. :oops: Poante de doi lei si limbaj suburban... Eu nu pot fi de acord cu asemenea manifestari . Am incercat, si cred ca am mai si reusit, sa elimin multi din factorii de scandal de pe acest forum. Asa ca...

Apropo, shimanobig si alti sustinatori ,
daca vreti neaparat umor si nu prost-gust ,va recomand divertis sau cronica circotasilor, sau ce emisiuni umoristice vreti (sau intelegeti) voi, sau chiar pot sa va imprumut niste DVDuri cu clasici ai umorului romanesc.

Evident, exista si varianta retragerii mele din postura de moderator...Cum ea este benevola,gratuita, sau cum vreti s-o spuneti, astept din partea proprietarilor siteului o simpla cerere, nu e nici un fel de problema ...

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: panaitemilian

Mesaj de RazvanG »

nu este necesara retragere dvs din postura de moderator si nu o spun cu nota ironica
ideea era ca ne mai scotea un zabet pe buze si poate ne facea sa mai uitam de aceste necazuri pe care toata lumea probabil ca le are
nu trebuie neaparat sa merge pe alte site-uri sa radem sau sa ne amuzam
aici ca si dvs .consider ca este lumea mea din care nu pot iesi
deci pana la urma nu trebuie nici dvs sa renuntati la aceasta functie si nici noi sa plecam
imi pare nespus de rau daca prin postarea mea am facut probleme
inca o data milioane de scuze
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: panaitemilian

Mesaj de doru_croc »

Andrei I scrie:
doru_croc scrie:
carpmaster scrie:mesaj privat de la panait emilian
:sincere multumiri pt pauza acordata lui chupacabra , fac cinste cat mai mare depinzand de lungime pauzei...
ceai cu mine ba labagiule ? tiam vandut ceva si team ars sau ce ? nu are voie omul sa comenteze ca apare depresivi incuranti ca tine sa strice treab.a..


:lol: :lol:
Are cineva un manual de Limba și literatura Română pentru domnul mai sus citat ?????
Daca va referiti la carpmaster trebuie sa acordati circumstante atenuante ... este Bora Burak de nationalitate turca si este un baiat de nota 10!
Scuze Andrei, ma refeream la personajul made in Romania care siluieste sistemat limba materna. Despre carpmaster: jos palaria!!!!!!!!!!
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”