se premiaza cea mai frumosa poza

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
dan _city_center

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de dan _city_center »

Concursul s-a incheiat.
premiul a fost atribuit userului AlexCucuianu.
felicitari!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de andrei vladeanu »

am si eu o poza in afara concursului, poate primesc o mentiune speciala :D
Fişiere ataşate
ct.JPG
(45.41 KiB) Descărcat de 1106 ori
The One Team

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de andrei vladeanu »

si o dedicatie speciala pt organizatorul concursului :D :D :D .
Fişiere ataşate
b_anonimul_de_forum.jpg
(87.58 KiB) Descărcat de 852 ori
The One Team

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de cipibm »

Mai era unu care in avatar se p..a pe sigla de la WV.Si ma mai mir ca in acest concurs,nu prea au aparut poze cu baietzi imbracati in treninguri fistichii,inbratisati in fata bateriilor de HI'S200.Astea le vad destul de des.Oare astia sa fie elita pescuitului de crap din romania?

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de RazvanG »

cipibm scrie:Mai era unu care in avatar se p..a pe sigla de la WV.Si ma mai mir ca in acest concurs,nu prea au aparut poze cu baietzi imbracati in treninguri fistichii,inbratisati in fata bateriilor de HI'S200.Astea le vad destul de des.Oare astia sa fie elita pescuitului de crap din romania?
Dar tu ai vazut la Moto GP alergand baietii cu Mobre?
Exemplul tau este cat se poate de nepotrivit.
Probabil ca nu se poate in viziunea ta ca un pescar sa nu detina Hi-S200 si sa nu fie imbracat de la Second-Hand :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Weeked
Mesaje: 44
Membru din: Joi Iun 11, 2009 15:54
Puncte: 0
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de Weeked »

shimanobig scrie:
cipibm scrie:Mai era unu care in avatar se p..a pe sigla de la WV.Si ma mai mir ca in acest concurs,nu prea au aparut poze cu baietzi imbracati in treninguri fistichii,inbratisati in fata bateriilor de HI'S200.Astea le vad destul de des.Oare astia sa fie elita pescuitului de crap din romania?
Dar tu ai vazut la Moto GP alergand baietii cu Mobre?
Exemplul tau este cat se poate de nepotrivit.
Probabil ca nu se poate in viziunea ta ca un pescar sa nu detina Hi-S200 si sa nu fie imbracat de la Second-Hand :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ce dreq o fi WV..... sigur e vreo reproducere ieftina a Volkswagen'ului (VW)...normal ca te poti p..a pe ea... :lol: :lol: .In ceea ce priveste comparatia sunt de acord cu Shimanobig....
PS: Andrei Vladeanu...super tare poza cu pi pi ....am ras o juma de ora..

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de cipibm »

@shimanobig
Sant sigur ca ai inteles ce am vrut sa spun,dar te prefaci ca nu intelegi.Nu era vorba de pescarul care foloseste scule performante ci de "metrosexualul de balta"care in ultima vreme,in ciuda aparentei crize,sa inmultit foarte tare.
@Weeked
Iti apreciez spiritul de observatie si talentul de corector.Dar,ca si in pescuit de multe ori,daca esti prea atent la detalii,poti sa pierzi esentialul.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de RazvanG »

cipibm scrie:@shimanobig
Sant sigur ca ai inteles ce am vrut sa spun,dar te prefaci ca nu intelegi.Nu era vorba de pescarul care foloseste scule performante ci de "metrosexualul de balta"care in ultima vreme,in ciuda aparentei crize,sa inmultit foarte tare.
@Weeked
Iti apreciez spiritul de observatie si talentul de corector.Dar,ca si in pescuit de multe ori,daca esti prea atent la detalii,poti sa pierzi esentialul.
Metrosexualul de balta ,asa cum ii spui tu imi poti spune si pe ce balti se gaseste?Ptr ca eu unul am vazut baterii de HI-S200 numai pe maxim 2 sau 3 balti in care vin sa pescuiasca sau sa se intreaca in concursuri de exceptie ,numai sportivi valorosi care este normal ca au si echipament valoros si de foarte buna calitate.Iar daca la alte persoane care se intampla sa fie si pescari,criza nu si-a aratat coltii ,asta nu este treaba noastra.Deci........
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Weeked
Mesaje: 44
Membru din: Joi Iun 11, 2009 15:54
Puncte: 0
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de Weeked »

cipibm scrie:@shimanobig
Sant sigur ca ai inteles ce am vrut sa spun,dar te prefaci ca nu intelegi.Nu era vorba de pescarul care foloseste scule performante ci de "metrosexualul de balta"care in ultima vreme,in ciuda aparentei crize,sa inmultit foarte tare.
@Weeked
Iti apreciez spiritul de observatie si talentul de corector.Dar,ca si in pescuit de multe ori,daca esti prea atent la detalii,poti sa pierzi esentialul.
Parerea mea este ca un mic detaliu ignorat face diferenta dintre a prinde peste sau a nu prinde...in unele cazuri poti pierde podiumul la o diferenta de 1 kg din cauza unor detalii carora nu le acorzi atentie....Oricum eu doar faceam o gluma cu privire la mica ta greseala.....ma gandesc ca ti-ai dat seama....Dar cu privire la Hi-S200 sunt deacord cu Shimanobig...toti prietenii mei care detin asa ceva sunt pescari de exceptie si totodata oameni care merita toata stima.....Salutare

cipibm
Mesaje: 666
Membru din: Joi Mar 09, 2006 12:19
Puncte: 0
Localitate: Baia Mare
Contact:

Re: se premiaza cea mai frumosa poza

Mesaj de cipibm »

HI-S 200 era doar un exemplu,putea fi FMJ sau SP sau... oricum nu conteaza. :)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”