Stie cineva?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Stie cineva?

Mesaj de gabi1 »

Noi cel putin recunoastem ca suntem la pamint .
...da bah Naie, dar ce vremuri ati avut, Tudorica cu trompeta, toti conducatorii de atelaje cu sepci in 6 colturi precum steaua lui David, pantaloni tip burlan si pantofi cu scartz umpleau ligheanul, ce vremuri coane Fanica...V.Stanescu, Rica, Ionita. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Stie cineva?

Mesaj de DumiD »

Claudiu Garlea scrie:
5-0 Stuttgart
Si totusi am castigat grupa.....
Claudiu Garlea scrie: 5-0 Maccabi.
Si totusi noi ne-am calificat si ei nu

Ma mir ca mai scoateti capu', incepeti sa fiti si obraznici...sa va vad la anu', ca va muta Neghinita la Piatra Neamt si o sa aveti derby-urile Moldovei cu Vaslui,Otelu si Botosani...macar asa sa mai castigati si voi vreun derby...

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Stie cineva?

Mesaj de gabi1 »

va muta Neghinita la Piatra Neamt si o sa aveti derby-urile Moldovei cu Vaslui,Otelu si Botosani...macar asa sa mai castigati si voi vreun derby...
Cu Ceahlaul cum face, joaca din respect pe modelul omologat de tata Jean: "tu la tine, eu la mine" :roll: :roll:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Stie cineva?

Mesaj de DumiD »

gabi1 scrie:
va muta Neghinita la Piatra Neamt si o sa aveti derby-urile Moldovei cu Vaslui,Otelu si Botosani...macar asa sa mai castigati si voi vreun derby...
Cu Ceahlaul cum face, joaca din respect pe modelul omologat de tata Jean: "tu la tine, eu la mine" :roll: :roll:
Pai asta e noul derby de Romania de la anu', Piatra Neamt va fi singurul oras cu 2 echipe in A, teoretic ramane singurul derby in adevaratul sens al cuvantului :lol:

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stie cineva?

Mesaj de miyagi »

gor965 scrie:
pharaoh scrie:.....Roata se invarte.
Da ... parca ieri a fost ... :D

Gore te iubesc ca pa fratili meu, da` de ce faci terapie prin regresie?! Nu e prea periculoasa?
Urban culture.

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Stie cineva?

Mesaj de Claudiu Garlea »

DumiD scrie:
Claudiu Garlea scrie:
5-0 Stuttgart
Si totusi am castigat grupa.....
Claudiu Garlea scrie: 5-0 Maccabi.
Si totusi noi ne-am calificat si ei nu

Ma mir ca mai scoateti capu', incepeti sa fiti si obraznici...sa va vad la anu', ca va muta Neghinita la Piatra Neamt si o sa aveti derby-urile Moldovei cu Vaslui,Otelu si Botosani...macar asa sa mai castigati si voi vreun derby...

Terenul de la Piatra Neamt e unul de rezerva, in caz ca Stefan Cel Mare si National Arena nu sunt omologate sau se tin alte competii pe ele.

Steaua joaca la Buzau sau la Chiajna?

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Stie cineva?

Mesaj de gabi1 »

Terenul de la Piatra Neamt e unul de rezerva, in caz ca Stefan Cel Mare si National Arena nu sunt omologate sau se tin alte competii pe ele.

Steaua joaca la Buzau sau la Chiajna?
Claudiu, ai consumat fara cola?? cum adica stadionul National nu este omologat, sau ce sa caute Steaua la Buzau au sau Chiajna, chiar nu realizezi ca voi sunteti in situatia de a va plimba precum "romii caldarari cu cortul",tupeul ca tupeul, totusi... :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Stie cineva?

Mesaj de Claudiu Garlea »

gabi1 scrie:
Terenul de la Piatra Neamt e unul de rezerva, in caz ca Stefan Cel Mare si National Arena nu sunt omologate sau se tin alte competii pe ele.

Steaua joaca la Buzau sau la Chiajna?
Claudiu, ai consumat fara cola?? cum adica stadionul National nu este omologat, sau ce sa caute Steaua la Buzau au sau Chiajna, chiar nu realizezi ca voi sunteti in situatia de a va plimba precum "romii caldarari cu cortul",tupeul ca tupeul, totusi... :oops: :oops:

Era un exemplu, mai mult ca sigur Stefan Cel Mare nu va fi omologat, iar pe National Arena se vor tine diferite activitati .. concerte, petreceri... etc
E nevoie de un teren de rezerva, asta e regulamentul pentru licenta. Si la Chiajna, stie Chirila ce stie.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Stie cineva?

Mesaj de DumiD »

Claudiu stie ceva dar nu stie bine. Steaua are 2 terenuri Ghencea si Nationalul, Dinamo tot 2 Nationalul si sub pietricica. Groapa e istorie, rezervati-va bilete de tren din timp si spor la shopping in noul mol ce va aparea in Stefan cel Mare....prietenii new dinamo stiu de ce.....

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Stie cineva?

Mesaj de gabi1 »

DumiD scrie:Claudiu stie ceva dar nu stie bine. Steaua are 2 terenuri Ghencea si Nationalul, Dinamo tot 2 Nationalul si sub pietricica. Groapa e istorie, rezervati-va bilete de tren din timp si spor la shopping in noul mol ce va aparea in Stefan cel Mare....prietenii new dinamo stiu de ce.....
Pentru a intelege ca ; din cocos nu faci gaina nici din tarfa gospodina este nevoie de ceva experienta de viata...
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”