TEST NADE - SA VA VAD!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: TEST NADE - SA VA VAD!

Mesaj de dan cotelici »

Stiu Vladut! :D N-am vrut sa se inteleaga ca si tu ai avea ceva cu emisiunea.
The second best is the first loser!

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TEST NADE - SA VA VAD!

Mesaj de mirceaef »

dan cotelici scrie: ... N-am vrut sa se inteleaga ca ...
noor-mal!!! in cazul tau este evident, tu n-ai vrut sa se inteleaga asta ... in cazul meu este evident ca numai aia se putea intelege.

da' prafu' de la greaca de ce l-ar ridicat? si acolo vroiai sa se inteleaga doar aia ... nu cumva si ... ailalta :D
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
nutrabite
Mesaje: 18
Membru din: Vin Mar 23, 2007 0:43
Puncte: 0
Localitate: pe ponton
Contact:

Re: TEST NADE - SA VA VAD!

Mesaj de nutrabite »

@mirceaef

"teoreticianul din el si sa se apuce sa le clasifice. prost, evident,"

I-mi cer scuze daca clasificarea expusa de mine a fost facuta prost! Sau era vorba de teoretician?

Dar, nu era mai interesant ca domnia dvs., sa dea dovada de mai multa intelepciune (asa cum va place sa pozati) si sa fi postat pe forumul respectiv (si nu in alta parte) ceva de genu': "Dn. che guevara dati-mi voie sa va spun ca va inselati in privinta acestei clasificari... etc."

Ma bucura faptul ca-mi studiati cu atata atentie (chiar toate) posturile mele de pe toate forumurile unde postez. Atata timp cat va pot fi de folos, cu mare placere!
Sau nu va sunt de folos? in acest caz va rog sa nu le mai luati in seama! Sau... contraargumentele (de preferat constructive) in cadrul forumului respectiv sunt bine venite!

PS: Ca sa nu existe nici un fel de confuzie, mentionez ca fraza: "si la sfarsitul unei partide de pescuit sa ne laudam cu tehnicitatea monturilor si sculelor noastre si chimismul momelii si nadei noastre care au dat roade." nu-mi apartine!

A, si sa nu uit... Ati remarcat foarte bine, inca o data (in urma unei atentii cel putin interesante, visavis de persoana mea), ca, am cont si pe acest site. Asta nu inseamna ca i-mi face placere sa postez aici sau ca o voi mai face in viitor.

In final, vreau sa cer Scuze Moderatorilor si utilizatorilor acestui site pentru Offtopic (mi-am exercitat doar dreptul la replica). Sunt de acord cu mutarea sau eventual stergerea mesajului meu pe motiv de Offtopic!
robert.n

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TEST NADE - SA VA VAD!

Mesaj de mirceaef »

nutrabite scrie: Asta nu inseamna ca i-mi face placere sa postez aici sau ca o voi mai face in viitor...
ne va fi greu sa facem fata unei asemenea pierderi dar sper sa ne descurcam. mai sper din tot sufletul ca sunteti o persoana care se tine de cuvant.

fir intins va doresc,
Epure-Fusu Mircea
Carping Club

Avatar utilizator
Cezar Bibu
Mesaje: 553
Membru din: Lun Ian 10, 2005 10:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: TEST NADE - SA VA VAD!

Mesaj de Cezar Bibu »

Scuzele sunt acceptate !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”