Magic-Bait la Expo Aventuri !

Moderator: didi-ionita

Încuiat
Mircea Gheran
Mesaje: 512
Membru din: Lun Iul 10, 2006 10:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de Mircea Gheran »

In perioada 15.03 - 18.03.2012 in cadrul Targului Expo Aventuri, Magic Bait va asteapta cu bine cunoscuta OFERTA 2+1 GRATIS la toate produsele !
Fişiere ataşate
oferta 2+1 gratis.jpg
oferta 2+1 gratis.jpg (92.57 KiB) Vizualizat de 2321 ori

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de pycostef »

Mari reduceri de pret la produsele magic bait sunt si la totalfishing :)
<*)))))><{
Ene Stefan

Mircea Gheran
Mesaje: 512
Membru din: Lun Iul 10, 2006 10:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de Mircea Gheran »

Mai rau, oferta Magic Bait este valabila la toti distribuitorii nostri in perioada Expo Aventuri (15.03 - 18.03.2012) !

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de viorel dulamita »

...magic-card, acum 2+1 gratis :roll: ...ce surprize mai oferiti :D ...

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de didi-ionita »

Multumim pe aceasta cale vizitatorilor standului nostru , multumim si clientilor care au si cumparat cate ceva ( mai ales ca am avut si oferta de 2+1 ) si va uram FIR INTINS pe anul 2012 !
Sa ne vedem sanatosi si la celelalte targuri !

Avatar utilizator
butuc_alexandru
Mesaje: 696
Membru din: Joi Apr 01, 2010 13:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de butuc_alexandru »

Felicitari Magic-Bait pentru prezentarea mai mult decat onorabila de la targ. Se vede ca reprezentantii acestui brand au cunostiinte despre promovarea si vanzarea produselor proprii.
Speram ca astfel de oferte promotionale sa existe si in alte perioade ale anului pentru ca multi pescari ce nu au reusit sa ajunga la targ sa aibe parte de ele.
Eu unul am facut o prima vizita scurta la targ chiar in ziua deschiderii, ( fugit repede intr-o pauza de munca :) ) iar cand am dorit sa merg in zilele de weekend sa fac stocul de boiliesuri si nada magica... nu am mai ajuns si am ramas cu traista goala. Nici o problema ca tot se gaseste de cumparat :)
Insa stadul Magic-Bait nu a dezamagit prin informatile oferite, prin produsele oferite si prin oferta promotionala, de aceea trebuie felicitati toti membrii echipei magice si speram ca in continuare sa o tina tot asa.

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de didi-ionita »

butuc_alexandru scrie:Felicitari Magic-Bait pentru prezentarea mai mult decat onorabila de la targ. Se vede ca reprezentantii acestui brand au cunostiinte despre promovarea si vanzarea produselor proprii.
Speram ca astfel de oferte promotionale sa existe si in alte perioade ale anului pentru ca multi pescari ce nu au reusit sa ajunga la targ sa aibe parte de ele.
Eu unul am facut o prima vizita scurta la targ chiar in ziua deschiderii, ( fugit repede intr-o pauza de munca :) ) iar cand am dorit sa merg in zilele de weekend sa fac stocul de boiliesuri si nada magica... nu am mai ajuns si am ramas cu traista goala. Nici o problema ca tot se gaseste de cumparat :)
Insa stadul Magic-Bait nu a dezamagit prin informatile oferite, prin produsele oferite si prin oferta promotionala, de aceea trebuie felicitati toti membrii echipei magice si speram ca in continuare sa o tina tot asa.
multumim de felicitari ,
multumim de vizita ,
vor mai fi si alte oferte/promotii ,
pe de alta parte promotia de targ a fost valabila si la toti distribuitorii nostrii , inclusiv on line :D
stima,
Magic Bait

Avatar utilizator
butuc_alexandru
Mesaje: 696
Membru din: Joi Apr 01, 2010 13:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de butuc_alexandru »

Desii am vazut acest aspect in anuntul dvs... cu regret si siguranta pot spune ca la unii distribuitori nu a fost asa.
Un exemnplu este celebrul magazin Totalfi...... Personal am intrebat si nici vorba de aceasta reducere. Mi-au spus ca au o reducere dar nu cea afisata de voi.
Asta ca sa vedeti ca sunt parteneri ce nu au acelasi respect pt clienti asa cum are Magic-Bait-ul
De aceea clientii va respecta si crapii va adora :))

didi-ionita
Mesaje: 367
Membru din: Mie Mar 30, 2011 23:21
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de didi-ionita »

Stiu si asta . Au fost distribuitori care au aplicat 2+1 direct in pret , adica orice produs avea o reducere de 33% din pretul de lista .
Noi le-am lasat libertatea sa-si aleaga forma de aplicare a reducerii , important este ca au aplicat-o sub o forma sau alta :)
Stima

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Magic-Bait la Expo Aventuri !

Mesaj de Alexandru Mihai »

Mi-a placut standul Magic Bait, profesionalism in toata regula.Va urez succesuri maxime la vanzari pentru ca meritati, stiti sa faceti nada prinzatoare pentru toate buzunarele.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGIC BAIT”