Concurs amical 08-09.05.2015

Moderator: Stefan B

Încuiat
Avatar utilizator
Cristian Sandru
Mesaje: 227
Membru din: Lun Mai 26, 2014 11:39
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de Cristian Sandru »

Salutare tuturor,

In cazul in care sunt mai multi doritori nu se poate suplimenta numarul de locuri disponibile?

Multumesc,
Cristi

CEREALS4FISHING
Mesaje: 411
Membru din: Dum Oct 13, 2013 16:10
Puncte: 0
Localitate: jilava
Contact:

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de CEREALS4FISHING »

Ar fi mai tentant cu mai multe echipe
Fernoga marian
0732446720
Cereals4fishing
http://www.cpk.ro

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de balan petrica »

eu unul sunt de acord cu mai multe echipe.dar sa fie un stand da si unul nu....asta e parerea mea....

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de osc1or »

balan petrica scrie:eu unul sunt de acord cu mai multe echipe.dar sa fie un stand da si unul nu....asta e parerea mea....
si cine suporta costul standului "nu"??
Critic echilibrat

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de Stefan B »

osc1or scrie:
balan petrica scrie:eu unul sunt de acord cu mai multe echipe.dar sa fie un stand da si unul nu....asta e parerea mea....
si cine suporta costul standului "nu"??

Exact .....

Daca fac un mic calcul s-ar putea sa nu mai fie atatea echipe inscrise ....in varianta ...un ponton da, unul ba ....

De fapt, poate fiecare sa-si faca un calcul ...doar e transparenta maxima ....la aceste amicale. Se adauga 110 lei direct la taxa ....

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de balan petrica »

Stefan B scrie:
osc1or scrie:
balan petrica scrie:eu unul sunt de acord cu mai multe echipe.dar sa fie un stand da si unul nu....asta e parerea mea....
si cine suporta costul standului "nu"??

Exact .....

Daca fac un mic calcul s-ar putea sa nu mai fie atatea echipe inscrise ....in varianta ...un ponton da, unul ba ....

De fapt, poate fiecare sa-si faca un calcul ...doar e transparenta maxima ....la aceste amicale. Se adauga 110 lei direct la taxa ....
ok,am inteles...era doar o idee .....spun asta pentru ca la primul amical nu prea ne-a plecut la multi din cei 16 care am fost asezarea pe balta.adica 12 in dreapta si 4 in stanga pe apa mica.iar din cei 12 ,uni au avut locuri libere intre ei,alti nu.....iar pontonul 1 si 2 care nu au fost in concurs,au avut pescari la placere pe ele,dar in partea stanga ,capetele nu au mai avut pescari la placere....a fost un mic haos.....nu e numai parerea mea,doar ca altii nu au avut curaj sa o spuna poate....incercam sa fie cat mai echilibrat totul....asta a fost singura intentie....ca si la ultimul amical,capetele au fost net avantajate....si sa vazut si rezultatul.....sper sa nu fie cu suparare pentru nimeni... :D :D :D
Ultima oară modificat Joi Apr 23, 2015 10:19 de către balan petrica, modificat 1 dată în total.

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de balan petrica »

osc1or scrie:
balan petrica scrie:eu unul sunt de acord cu mai multe echipe.dar sa fie un stand da si unul nu....asta e parerea mea....
si cine suporta costul standului "nu"??
salut. ti-ai propus sa ajungi la 10.000 de mesaje anul asta? :lol:
p.s. era o gluma,sper sa nu te superi

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de Stefan B »

[
Exact .....

Daca fac un mic calcul s-ar putea sa nu mai fie atatea echipe inscrise ....in varianta ...un ponton da, unul ba ....

De fapt, poate fiecare sa-si faca un calcul ...doar e transparenta maxima ....la aceste amicale. Se adauga 110 lei direct la taxa ....[/quote]
ok,am inteles...era doar o idee .....spun asta pentru ca la primul amical nu prea ne-a plecut la multi din cei 16 care am fost asezarea pe balta.adica 12 in dreapta si 4 in stanga pe apa mica.iar din cei 12 ,uni au avut locuri libere intre ei,alti nu.....iar pontonul 1 si 2 care nu au fost in concurs,au avut pescari la placere pe ele,dar in partea stanga ,capetele nu au mai avut pescari la placere....a fost un mic haos.....nu e numai parerea mea,doar ca altii nu au avut curaj sa o spuna poate....incercam sa fie cat mai echilibrat totul....asta a fost singura intentie....ca si la ultimul amical,capetele au fost net avantajate....si sa vazut si rezultatul.....sper sa nu fie cu suparare pentru nimeni... :D :D :D[/quote]

Tocmai ca sa nu mai fie ...."nemultumiri" ....ramanem la nr initial !

Inca o data, repet .....SUNT CONCURSURI AMICALE ......eu incerc sa fie cat mai echilibrate ....

In totdeauna, capetele de stand sunt favorite ....ca asa e IN ORICE CONCURS ....d-aia exista tragere la sorti ................

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de osc1or »

balan petrica scrie:
osc1or scrie:
balan petrica scrie:eu unul sunt de acord cu mai multe echipe.dar sa fie un stand da si unul nu....asta e parerea mea....
si cine suporta costul standului "nu"??
salut. ti-ai propus sa ajungi la 10.000 de mesaje anul asta? :lol:
p.s. era o gluma,sper sa nu te superi

De ce nu? La fiecare 10.000 de posturi site-ul crapmania ofera bonus 1 kg de bile Senzor Turob Jet.
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Concurs amical 08-09.05.2015

Mesaj de Simu Alexandru »

Stefan B scrie:[
Exact .....

Daca fac un mic calcul s-ar putea sa nu mai fie atatea echipe inscrise ....in varianta ...un ponton da, unul ba ....

De fapt, poate fiecare sa-si faca un calcul ...doar e transparenta maxima ....la aceste amicale. Se adauga 110 lei direct la taxa ....
ok,am inteles...era doar o idee .....spun asta pentru ca la primul amical nu prea ne-a plecut la multi din cei 16 care am fost asezarea pe balta.adica 12 in dreapta si 4 in stanga pe apa mica.iar din cei 12 ,uni au avut locuri libere intre ei,alti nu.....iar pontonul 1 si 2 care nu au fost in concurs,au avut pescari la placere pe ele,dar in partea stanga ,capetele nu au mai avut pescari la placere....a fost un mic haos.....nu e numai parerea mea,doar ca altii nu au avut curaj sa o spuna poate....incercam sa fie cat mai echilibrat totul....asta a fost singura intentie....ca si la ultimul amical,capetele au fost net avantajate....si sa vazut si rezultatul.....sper sa nu fie cu suparare pentru nimeni... :D :D :D[/quote]

Tocmai ca sa nu mai fie ...."nemultumiri" ....ramanem la nr initial !

Inca o data, repet .....SUNT CONCURSURI AMICALE ......eu incerc sa fie cat mai echilibrate ....

In totdeauna, capetele de stand sunt favorite ....ca asa e IN ORICE CONCURS ....d-aia exista tragere la sorti ................
[/quote]
FOARTE CORECT
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”