Deschidere sezon Magura 9 2014

Moderator: Stefan B

Încuiat
Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de zfcristian »

guvidu20 scrie:
Cristi,nu vad decat rautati de la un timp scrise de tine :( Unele poate justificate.
!
Nu sunt rautati, Stefan stie ca tot 2013 am fost aproape toata vara pe M9 doar ca tocmai din faptul ca am stat mult pe balta am observat unele chestii .
Daca deranjeaza ........ ok dar acum sa spuna ca se dateau gratis saltelele in conditiile in care eu le-am platit de fiecare data ... te cam intriga chestia asta , nu crezi ?

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Sorel »

Din punctul meu de vedere M 9 este cea mai civilizata balta din zona Bucuresti...
Intr-adevar cateva bucati foarte mari de crap ar ridica mult gradul de interes...stiu ca sunt scumpi si greu de gasit(pe corecte ) dar cred ca ar trebui facut un efort pe tema asta...

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Stefan B »

Silviu.P scrie:Multumesc de raspunsuri, dar la intrebarea 3, tot nu m-am lamurit. Sunt mai greu de cap :)

Ce am inteles eu, in doua situatii...

1. Vin cu un partener la pescuit, pe un singur stand, niciunul dintre noi neavand card. Unul dintre noi face card la administratie, platim pretul de pe site, iar de la urmatoarea partida, beneficiem de reducerea de membru. Cardul se face inainte de instalarea pe locul de pescuit sau poate fi facut de unul dintre noi, in timpul partidei?

2. Vin cu un partener la pescuit, pe doua standuri diferite, niciunul dintre noi neavand card. Amandoi trebuie sa ne facem card, in aceeasi termeni de mai sus.

Am inteles corect?

Legat de saltea, se poate rezerva prin telefon, o data cu rezervarea partidei?

Silviu,

Card-ul se face prin completarea unui formular .....acest formular se poate conmpleta si la finalul partidei .....

Da, ai inteles foarte bine !

Se poate anunta daca doresti saltea .....in momentul rezervarii ! ! ! Dar daca faci rezervarea on line ...nu o sa ai aceasta posibilitate !

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re:

Mesaj de Stefan B »

osc1or scrie:Viper, problemele trebuie scrise pe pulic... astfel gasesti toate informatiile, cu bune, cu rele, cand doresti sa te informezi despre o balta..

Corect ... Eu va raspund cu mare placere ....atunci cand timpul imi permite !

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Stefan B »

Multumesc mult pentru aprecierile pozitive aduse Magurei 9 si de asemenea pentru sugestiile propuse !

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Stefan B »

zfcristian scrie:
guvidu20 scrie:
Cristi,nu vad decat rautati de la un timp scrise de tine :( Unele poate justificate.
!
Nu sunt rautati, Stefan stie ca tot 2013 am fost aproape toata vara pe M9 doar ca tocmai din faptul ca am stat mult pe balta am observat unele chestii .
Daca deranjeaza ........ ok dar acum sa spuna ca se dateau gratis saltelele in conditiile in care eu le-am platit de fiecare data ... te cam intriga chestia asta , nu crezi ?
Cristi este el mai acid ....nu-i problema ....il cunosc bine, zic eu :wink: :wink: :wink:

Ca sa TERMINAM subiectul cu saltelele de primire, anul trecut.... saltelele s-au inchiriat cu 5 lei (mai erau 20 buc ramase de anul trecut ...din 36 ..... Eu l-am oferit GRATIS IN PRIMUL AN, CAND AU PLECAT ACASA 16 BUC, IAR ANUL TRECUT INCA 6 au ramas in portbagajul pescarilor - nu ca ar fi fost cine stie ce saltele !!!), la fel si anul acesta..... 5 lei / saltea inchiriere ! ! ! !

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Stefan B »

Peleianu scrie: Mai bine spuneti in regulament: saltea de primire model mare.

- taxele sunt ok, cred ca daca le faceti mai mici atrageti si clienti care vor crea probleme.

- daca s-ar prinde si pesti mai mari (macar ca pe MV2) ati fi cea mai tare balta de langa Bucuresti. Lipseste putin.

Succes!
Buna sugestia cu salteaua : MODEL MARE

MV2 are vreo 3 ani avans .......am spus-o si o mai repet !!!

Magura 9 .....nu vrea sa fie MV 2 ! ! ! Fiecare e cu segmentul ei .....eu am incercat sa fac Magura 9 asa cum mi-as fi dorit si eu (cu plusuri si minusuri) o locatie unde sa ma duc sa pescuiesc !

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Stefan B »

zfcristian scrie:
Stefan B scrie: 2. Sunt de inchiriat dar sunt limitate ....mai sunt doar 16 ! Eu le ofeream gratuit....(p
Tu poate ca le ofereai gratuit dar pe balta erau 5 lei :mrgreen:
Eu nu am venit niciodata cu saltea pe M9 si de fiecare data am achitat salteaua , la fel si partenerii cu care am venit

L-am oferit-o GRATUIT in primul an, in al doilea a costat 5 lei !!!!


Cristi ....uite iti propun sa incerci alte locatii .....sa vezi un pic cam cum stau lucrurile .... Fix pentru ca cunosti Magura 9 destul de bine ....ai ajuns la o insatisfactie ..... TE ROG sa incerci si altceva....... si astept feedback-ul pe PRIVAT (vreau sa faci aceasta experienta pentru TINE, eu am incercat-o deja ....si nu prea am UNDE SA PESCUIESC DE PLACERE ....astept sa-mi spui TU ....unde ? Respectand ce stii ca imi place si ce stii ca iti place)

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de Stefan B »

Stefan B scrie:
zfcristian scrie:
Stefan B scrie: 2. Sunt de inchiriat dar sunt limitate ....mai sunt doar 16 ! Eu le ofeream gratuit....(p
Tu poate ca le ofereai gratuit dar pe balta erau 5 lei :mrgreen:
Eu nu am venit niciodata cu saltea pe M9 si de fiecare data am achitat salteaua , la fel si partenerii cu care am venit

L-am oferit-o GRATUIT in primul an, in al doilea a costat 5 lei !!!!


Cristi ....uite iti propun sa incerci alte locatii .....sa vezi un pic cam cum stau lucrurile .... Fix pentru ca cunosti Magura 9 destul de bine ....ai ajuns la o insatisfactie ..... TE ROG sa incerci si altceva....... si astept feedback-ul pe PRIVAT (vreau sa faci aceasta experienta pentru TINE, eu am incercat-o deja ....si nu prea am UNDE SA PESCUIESC DE PLACERE ....astept sa-mi spui TU ....unde ? Respectand ce stii ca imi place si ce stii ca iti place)
Si nu ma trimite la Oradea ....

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Deschidere sezon Magura 9 2014

Mesaj de zfcristian »

Stefan B scrie:
Si nu ma trimite la Oradea ....
La Arad vrei sa zici :mrgreen:
Stefane mie imi place M9 dar o sa iti urmez si sfatul si o sa vin si pe M9 cu aceeaxi placere

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”