Partide pescuit 2013

Moderator: Stefan B

Încuiat
Avatar utilizator
nyc-brk
Mesaje: 609
Membru din: Mie Mai 25, 2011 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de nyc-brk »

ai dreptate.ca pe 17 am fost la expozitie si am vorbit cu Stefan.deci am fost pe balta pe 22 martie.oricum era tot vineri.
Brk Carp Baits

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de Stefan B »

pycostef scrie:
Stefan B scrie:
pycostef scrie:Aha...multumesc
Exista cate o lampa apilacata pe fiecare ponton. Prizele nu sunt functionale...dar vor fii...

Iar ca surpriza...anul acesta voi aduce langa 6 pontoane cate o casuta de 18 mp !!! :D :D :D Iar pontonul in dreptul carora se vor amplasa ....va fii tot liber pentru pecuit (adica se va demonta acel adapost ) ....in curand detalii si poze.....
Deci sa inteleg ca lampa functioneaza :?: Tare rau faza cu casutele, abia astept :D
la care pontoane? :roll:[/quote]


Lampile functioaneaza la toate casutele........din toamna .... :D :D :D

Inca studiez problema cu amplasarea lor............n-am rezolvat-o cu localnicii o sa le duc si pe apa un pic, cam 1,5 m, atat e veranda care se leaga cu pontonul vechi....o sa vedeti, chiar tare...mai ales pentru cei care vor venii cu partea feminina si nu numai. Fiecare casuta va avea si un godin.... Stati sa montez una ....si va arat .... :D :D :D

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de osc1or »

nyc-brk scrie:ai dreptate.ca pe 17 am fost la expozitie si am vorbit cu Stefan.deci am fost pe balta pe 22 martie.oricum era tot vineri.
Nu cumva ai fost la pescuit joi, pe 21?
Uitandu-ma la pozele postate, v-am vazut cand ati dus masinile la administratie si v-ati intors pe langa pontonul meu. Eu pescuiam pe 8 cu un prieten care era pe 7.
Nu de alta dar v-am recunoscut ca ne-am mai intalnit la o partida cu vreo 3 saptamani in urma pe Sulimanu, intr-o duminica.
Critic echilibrat

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de pycostef »

Stefan B scrie: Inca studiez problema cu amplasarea lor............n-am rezolvat-o cu localnicii o sa le duc si pe apa un pic, cam 1,5 m, atat e veranda care se leaga cu pontonul vechi....o sa vedeti, chiar tare...mai ales pentru cei care vor venii cu partea feminina si nu numai. Fiecare casuta va avea si un godin.... Stati sa montez una ....si va arat .... :D :D :D
[/quote]

Si pretu, cat e pretu...deci pot sa vin si cu partea feminina, dar nu cea oficiala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
nyc-brk
Mesaje: 609
Membru din: Mie Mai 25, 2011 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de nyc-brk »

osc1or scrie:
nyc-brk scrie:ai dreptate.ca pe 17 am fost la expozitie si am vorbit cu Stefan.deci am fost pe balta pe 22 martie.oricum era tot vineri.
Nu cumva ai fost la pescuit joi, pe 21?
Uitandu-ma la pozele postate, v-am vazut cand ati dus masinile la administratie si v-ati intors pe langa pontonul meu. Eu pescuiam pe 8 cu un prieten care era pe 7.
Nu de alta dar v-am recunoscut ca ne-am mai intalnit la o partida cu vreo 3 saptamani in urma pe Sulimanu, intr-o duminica.
ai dreptate.dupa vreo doua sticle de vin cred ca m-am uitat la calendarul mayas.
Brk Carp Baits

Avatar utilizator
Ionut Stuparu
Mesaje: 269
Membru din: Dum Ian 06, 2013 9:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti sector 3

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de Ionut Stuparu »

Salutare,
Suntem pe balta de la 6 dimineata pe 3 pontoane.Avem o singura captura(salonta 6 kg) prins pe la ora 1.Frigul si vantul aproape ca ne-au facut sa abandonam dar nu ne lasam,stam pana Duminica :D.

Seara buna!
MXM Carp Team
Nume utilizator schimbat din davidenco12


Cu respect ,

Ionut Stuparu
tel : 0748.222.293
Bucuresti Sector 3/ Bragadiru - Sos. Alexandriei

Avatar utilizator
Nichita
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 14, 2013 19:39

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de Nichita »

azi ce zi e nepoate dupa calendarul maias?

Avatar utilizator
nyc-brk
Mesaje: 609
Membru din: Mie Mai 25, 2011 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de nyc-brk »

nu stiu ca iar ma doare capul.vino sa facem bile ca sa imi revin.
Brk Carp Baits

Avatar utilizator
Vasile.P
Mesaje: 310
Membru din: Dum Mai 22, 2011 12:04
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti- 1 Mai

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de Vasile.P »

davidenco12 scrie:Salutare,
Suntem pe balta de la 6 dimineata pe 3 pontoane.Avem o singura captura(salonta 6 kg) prins pe la ora 1.Frigul si vantul aproape ca ne-au facut sa abandonam dar nu ne lasam,stam pana Duminica :D.

Seara buna!
MXM Carp Team
hai baieti , noutati ? pe ce pontoane sunteti? care mai este rezultatul ?
Sexul este minunat......dar pescuitul tine o zi intreaga!
C&R- PB 21,46 kg

2DD
Mesaje: 21
Membru din: Vin Aug 12, 2011 9:21
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Partide pescuit 2013

Mesaj de 2DD »

Fire intinse in 2013
Dorin Moisa
pescar clujean

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”