Rezervari on line ....

Moderator: Stefan B

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Rezervari on line ....

Mesaj de Stefan B »

ATENTIE .....:

AM MAI SPUS ....SI O MAI REPET......REZERVARILE ON LINE SUNT VALABILE NUMAI INCEPIND CU LUNI PENTRU SAPTAMANA IN CURS ......

CINE FACE REZERVARI FARA A RESPECTA CEEA CE AM APUS .....VA AVEA REZERVARILE ANULATE DE SUBSEMNATUL !

MULTUMESC DE INTELEGERE !

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de arsinel »

Eu am revervare pt maine de acum 7-8 zile dar am sunat zilele trecute si am avut si confirmarea telefonica ca este ok.
Sper sa nu vin degeaba pana acolo ca este prima oara cand vad anuntul asta.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de florin pocris »

arsinel scrie:Eu am revervare pt maine de acum 7-8 zile dar am sunat zilele trecute si am avut si confirmarea telefonica ca este ok.
Sper sa nu vin degeaba pana acolo ca este prima oara cand vad anuntul asta.
E ok. Am vb si eu si nu sunt probleme,pentru noi!

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de Stefan B »

arsinel scrie:Eu am revervare pt maine de acum 7-8 zile dar am sunat zilele trecute si am avut si confirmarea telefonica ca este ok.
Sper sa nu vin degeaba pana acolo ca este prima oara cand vad anuntul asta.

Arsinel ....pt ca e prima oara cand vezi anuntul acesta, se considera ca vei stii de acum incolo !

guvidu20
Mesaje: 213
Membru din: Lun Mai 20, 2013 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de guvidu20 »

Stefan am si eu o intrebare;Cum se face ca am sunat azi dimineata pe la 9-9.30 sa rezerv un ponton pentru week-end si am constatat ca sunt multe rezervate deja.Cand s-au facut aceste rezervari?Eu unul am incercar sa rezerv online dar nu pot bifa decat pana joi.Toti au sunat intre 12 noaptea si 9 dimineata???Rezervare mi-am facut,dar era asa ca idee!!!

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de Stefan B »

guvidu20 scrie:Stefan am si eu o intrebare;Cum se face ca am sunat azi dimineata pe la 9-9.30 sa rezerv un ponton pentru week-end si am constatat ca sunt multe rezervate deja.Cand s-au facut aceste rezervari?Eu unul am incercar sa rezerv online dar nu pot bifa decat pana joi.Toti au sunat intre 12 noaptea si 9 dimineata???Rezervare mi-am facut,dar era asa ca idee!!!
Stai linistit ....rezervarile au fost facute cu ziua de azi ...on line si telefon ....

andu105
Mesaje: 29
Membru din: Mar Apr 28, 2015 23:11

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de andu105 »

buna seara.dl Stefan pentru maine seara sunt libere 2 pontoane?am incercat sa ajung acum 2 duminici si era full :(

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de Stefan B »

andu105 scrie:buna seara.dl Stefan pentru maine seara sunt libere 2 pontoane?am incercat sa ajung acum 2 duminici si era full :(
Da ....am anulat concursul amical ....asa ca de la P3-p12 sunt la liber din seara aceasta !

stefmarin
Mesaje: 70
Membru din: Lun Feb 16, 2015 11:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de stefmarin »

Ma gandesc sa fac in weekendul 18-19 o partida pe 1 ,2 sau 3 . Am intrat acum pe site pentru o simpla verificare si am observat ca deja sunt ocupate locurile 1 si 2 . Cred ca ar trebui sa fie modificata pagina cu rezervarile si sa nu se accepte rezervari cu 12 zile inainte . Nu cred ca toti posesorii de carduri m9 stiu de regula comunicata de dvs pe forum.
Stefan B scrie:ATENTIE .....:

AM MAI SPUS ....SI O MAI REPET......REZERVARILE ON LINE SUNT VALABILE NUMAI INCEPIND CU LUNI PENTRU SAPTAMANA IN CURS ......

CINE FACE REZERVARI FARA A RESPECTA CEEA CE AM APUS .....VA AVEA REZERVARILE ANULATE DE SUBSEMNATUL !

MULTUMESC DE INTELEGERE !

Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584
Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Rezervari on line ....

Mesaj de Stefan B »

stefmarin scrie:Ma gandesc sa fac in weekendul 18-19 o partida pe 1 ,2 sau 3 . Am intrat acum pe site pentru o simpla verificare si am observat ca deja sunt ocupate locurile 1 si 2 . Cred ca ar trebui sa fie modificata pagina cu rezervarile si sa nu se accepte rezervari cu 12 zile inainte . Nu cred ca toti posesorii de carduri m9 stiu de regula comunicata de dvs pe forum.
Stefan B scrie:ATENTIE .....:

AM MAI SPUS ....SI O MAI REPET......REZERVARILE ON LINE SUNT VALABILE NUMAI INCEPIND CU LUNI PENTRU SAPTAMANA IN CURS ......

CINE FACE REZERVARI FARA A RESPECTA CEEA CE AM APUS .....VA AVEA REZERVARILE ANULATE DE SUBSEMNATUL !

MULTUMESC DE INTELEGERE !
Daca intr-adevar asa e ....le voi anula eu personal ..... Am anuntat regula si prin news letter, pe facebook si aici ....
Am fost eu plecat dar revenim ....la normalitate !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”