Căutarea a găsit 60 rezultate

de Naepamfil
Lun Iun 14, 2010 12:29
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: pt andrei vladeanu
Răspunsuri: 96
Vizualizări: 11020

Re: pt andrei vladeanu

PvTv scrie:doar un singur lucru mai am sa-ti transmit..esti o clona mincinoasa :D ..ai zis ca ai luat bile de la targ...e afla ca la idioti nu vindem bile :oops:
noroc cu idioti ca va mai scoateti si voi, succes in continuare si fiti tari in bile.
de Naepamfil
Lun Iun 14, 2010 12:13
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: bataie de joc la Bunget lacul 2
Răspunsuri: 106
Vizualizări: 12985

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

"clonele "pentru mine sunt niste "tirfe"!!!!!Asa ca mars pe centura "tirfa"!!!! :D [/b][/quote] teai trezit din betie haladitule. ai iesit la lumina oroarea naturi. nu am pretenti la tine ca dumnezeu a fost zgircit cu uni cind a impartit creier. la tine nu a mai ajuns, linge blide care esti. ce dra...
de Naepamfil
Lun Iun 14, 2010 0:24
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: pt andrei vladeanu
Răspunsuri: 96
Vizualizări: 11020

Re: pt andrei vladeanu

asta e baiul ca nu vrea nimic :o ... numa sunt unii suparati ca pleaca din Apcr...de ce oare nu stiu ca ramane oricum spatiu mai mult de manevra :!: nu? ba vrea. vrea sa conduca el si gasca. tu ce legatura ai cu fenomenu? lepus europaeus ce zbirniie pe linga el? si pe urma am inteles ca nu va tine ...
de Naepamfil
Lun Iun 14, 2010 0:02
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: bataie de joc la Bunget lacul 2
Răspunsuri: 106
Vizualizări: 12985

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

baiatul ala rau imi taie degetele, vladeanu ma face smardoi desi nu am batut pe nimeni...mofturi, iti spun eu :D :D :D aici toti sunt amenintatori, iar pe balta uita de ce au venit... :wink: asta ti se poate intimpla numai tie. adica sa uiti de ce ai venit pe balta. cutra ai inceput so dai in glume...
de Naepamfil
Dum Iun 13, 2010 23:47
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: pt andrei vladeanu
Răspunsuri: 96
Vizualizări: 11020

Re: pt andrei vladeanu

PvTv scrie:
scuza-ma..se pescuia cu 1017 editie foarte limitata inca de pe atunci... guru facea schema si piticu executa. Traiasca guru !!! ..asa e bine?
corect, si acu ce vrea timplaru? nu intelege ca el e un bun executant si atit?
de Naepamfil
Dum Iun 13, 2010 21:19
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: pt andrei vladeanu
Răspunsuri: 96
Vizualizări: 11020

Re: pt andrei vladeanu

si? nu inteleg unde e meritu. asa o fi da tot cu bile senzor a pescuit. din cite am auzit eu lu timplaru i se facea schema, el o respecta si veneau medalile. cine facea schema si cine executa? ghiciti persionajele. se pare ca vladeanu e curat la popou ca un nou nascut care pana in momentul asta nu ...
de Naepamfil
Dum Iun 13, 2010 20:46
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: bataie de joc la Bunget lacul 2
Răspunsuri: 106
Vizualizări: 12985

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

...si ai sa vezi atunci cum am sa-ti iau si familia si nevasta si copiii... dl. neapanfil...cand vra muschii tai, ti-o trag cu o deosebita placere...indrazneste doar sa te dai in vileag si ai sa vezi cum am sa-ti inchid gura de nu ti-o mai deschide nici..... :D :D :D ai sange ???...ai pe dracu, est...
de Naepamfil
Dum Iun 13, 2010 18:19
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: bataie de joc la Bunget lacul 2
Răspunsuri: 106
Vizualizări: 12985

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

in grandoarea ta, un singur lucru te rog sa-mi precizezi...ce-nseamna pescar de competitie... :lol: :lol: :lol: sas, baietel, ca asa cum sunt eu de stafidit te fac de nu te vezi in cazul ca-ti arati adevarate fata, dar asta e doar pentru oamenii adevarati...lasii sa-si vada de treaba lor imputita.....
de Naepamfil
Dum Iun 13, 2010 17:15
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: pt andrei vladeanu
Răspunsuri: 96
Vizualizări: 11020

Re: pt andrei vladeanu

@andrei : deal Ps: dle "pamfil" din cate stiu eu la un CM acu multi ani se dorea a se pescui cu porumb. Pana la urma tamplarul a convins ca e mai bine pe bile si s-a castigat ceva. Ghiciti persionajele :)) si? nu inteleg unde e meritu. asa o fi da tot cu bile senzor a pescuit. din cite am auzit eu ...
de Naepamfil
Dum Iun 13, 2010 15:20
Forum: Campionatul National de Pescuit la Crap
Subiect: bataie de joc la Bunget lacul 2
Răspunsuri: 106
Vizualizări: 12985

Re: bataie de joc la Bunget lacul 2

petcuvicto tu postezi cu numele tau adevarat? stai cuminte fratele meu alb ca te iau si pa tine. am vazut ca si tu ai prins glas. te dai rotund paici de parca sa inventat pescuitu cu tine. veziti de ligheanu tau si nu fi balaoaches cu mine.

Mergeți la căutare avansată