Căutarea a găsit 6 rezultate

de apsscobarul
Dum Ian 10, 2016 7:04
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: AVPS Fagaras una din cele mai mizerabile as. de pescari !!!
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 3039

AVPS Fagaras una din cele mai mizerabile as. de pescari !!!

AVPS Fagarasi condusa de presedintele Suler (presedinte cu state vechi de pe vremea comunistilor si cu aceeasi gandire) joaca la doua capete, are un Regulament propriu depus la ANPA iar in control vine cu alt Regulament FALS care nu corespunde cu cel depus la ANPA. In reg FALS cu, care vine in cotro...
de apsscobarul
Mar Dec 03, 2013 23:31
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alba
Răspunsuri: 14
Vizualizări: 2042

Re: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alb

in concluzie nea fane cam are dreptate ! cam asa se intelege din atitudinea ta nea scobarule ! Se pare ca esti mai nou pe aici (doua mesaje)sau dupa nume esti o clona a lu nea faneeeeeee ca el foloseste des aces cuvant " MUCLES " dar inainte de a face niste afirmatii gratuite mai bine INFORMEAZATE ...
de apsscobarul
Lun Dec 02, 2013 22:08
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alba
Răspunsuri: 14
Vizualizări: 2042

Re: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alb

Uite ce raspunde popescu : " Ăla cinstitul care cică este angajat, l-am adunat după drumuri că era muritor de foame, iar cât a fost angajatul APS Alba și-a luat mașină și alte acareturi prin casă, fiind descoperit de unul dintre membri fondatori că fofilase vreo 16 pagini din registrul de casă. Și ...
de apsscobarul
Lun Dec 02, 2013 12:06
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alba
Răspunsuri: 14
Vizualizări: 2042

Re: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alb

@APSSCOBARUL Uite ce scrie popescu pe alt topic : Nu este mare lucru de lămurit. Pe băieții ăștia care se dau mari apărători ai pescarilor sportivi, i-am dat afară de la APS Alba, după ce i-am prins că au dat cu labele prin casieria asociației. În loc să-i bag în pușcărie, i-am dat afară. Și primul...
de apsscobarul
Sâm Noi 30, 2013 15:11
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alba
Răspunsuri: 14
Vizualizări: 2042

Re: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alb

.... cine beneficiaza de castigurile obtinute in urma administrarii lacului Petresti ? Dar taxele celor 900 de pescari cine le-a incasat ? 1/2 tona de peste la 900 de pescari...nu-i bine? :lol: :lol: :lol: Eu zic ca e bine :D Si acum sa va lamuresc cu problema care va doare :shock: " BANII " :o VEN...
de apsscobarul
Mie Noi 27, 2013 15:17
Forum: Discutii Generale despre Pescuit
Subiect: Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alba
Răspunsuri: 14
Vizualizări: 2042

Populare cu 1/2 tone de peste facuta de APS SCOBARUL Alba

APS Scobarul Alba Iulia este una din cele doua asociatii de pescari din jud. Alba care am primit in administrare bazine piscicole, noi si AJVPS Alba. Dupa ce am primit in administrare Lacul de acumulare Petresti si raul Sebes (inferior) am reusit sa ne onoram obligatiile care ne revin adica: - In pr...

Mergeți la căutare avansată