Căutarea a găsit 6 rezultate

de Petcu Mihai
Joi Sep 21, 2017 9:31
Forum: Campionatul Mondial de Pescuit la Crap
Subiect: DESFASURARE CM CRAP 20-23 SEPT 2017 LAKE DESEDA UNGARIA
Răspunsuri: 340
Vizualizări: 65832

Re: DESFASURARE CM CRAP 20-23 SEPT 2017 LAKE DESEDA UNGARIA

GNicolae scrie:De exemplu eu nu am permisiunea sa vad fisierele atasate , de ce se posteaza aici daca este public subiectul ...
Daca te loghezi o sa poti vedea....
de Petcu Mihai
Joi Ian 07, 2016 15:05
Forum: ARHIVA FORUM
Subiect: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth
Răspunsuri: 168
Vizualizări: 19169

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Ba nene tu chiar esti o..... de om. .Tu ai habar cite sacrifici s-au facut ca sa cistigam titlu Mondial. Nu am contestat acel titlu ..nu am contestat faptul ca esti campion... Am punctat faptul cel fel de persoana esti TU ! Nu campionul... Nu o sa iti mai raspund la acuzatiile tale sau alte jigniri...
de Petcu Mihai
Mie Ian 06, 2016 15:35
Forum: ARHIVA FORUM
Subiect: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth
Răspunsuri: 168
Vizualizări: 19169

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

concursul s-a terminat la 12 zile dupa achizitie, legal nu puteati sa cereti banii din cauza de plictiseala, iar daca senzorii erau defecti, agatau firul si ce mai ziceti voi acolo de ce sa mai accepti sa faci inca o partida de test, si inca una? ii trimiti inapoi si aia e... asta ca sa vada "new di...
de Petcu Mihai
Mar Ian 05, 2016 18:13
Forum: ARHIVA FORUM
Subiect: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth
Răspunsuri: 168
Vizualizări: 19169

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

ptr cele enumerate mai sus, fara dovezi, ptr ca mi-ai prejudiciat imaginea mea si a firmei New Direction, am vorbit cu furnizorul, o sa te dau in judecata ! Iti promit ca cel tarziu luni iti depunem actiunea in instanta ! Asta daca nu iti ceri scuze public... iar daca un senzor are o problema, il p...
de Petcu Mihai
Mar Ian 05, 2016 14:52
Forum: ARHIVA FORUM
Subiect: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth
Răspunsuri: 168
Vizualizări: 19169

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Pe 7 sept ai livrat senzorii, pe 19 sept s-a terminat concursul, tot pe 19 ai intrat pe balta de la Peris si din pacate nu ne-am putut intalni (desi l-ai sunat pe Claudiu de cateva ori) iar pe 21 sept te-am sunat si ti-am zis de defecte. Ai propus sa mai testam inca o data si ai solicitat sa fii pre...
de Petcu Mihai
Mar Ian 05, 2016 13:15
Forum: ARHIVA FORUM
Subiect: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth
Răspunsuri: 168
Vizualizări: 19169

Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Am cumparat impreuna cu partenerul meu Lukacs Claudiu, in septembrie, un set de senzori New Direction 4+1 cu Bluetooth pentru concursul Best 10 Carp Fest Hermes Peris Ed. A II-a 14-19 sept 2015. Am contactat producatorul din China, acesta a comunicat reprezentantului pe Romania iar un domn Sorin Buz...

Mergeți la căutare avansată