Căutarea a găsit 20 rezultate

de g3o
Sâm Iul 23, 2016 0:08
Forum: Marele Bazar
Subiect: Cumpar minciog crap
Răspunsuri: 0
Vizualizări: 342

Cumpar minciog crap

Pretul undeva la 150 lei.
Sau daca stiti ceva variante.. Va rog.
de g3o
Dum Iun 19, 2016 13:09
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: recomandare vaselina ungere mulinete
Răspunsuri: 93
Vizualizări: 16982

Re: recomandare vaselina ungere mulinete

Chiar ieri am desfacut un pl 865..pt a tine minte ordinea lipesc pe masa foaie alba si incep cu 1 prima piesa pe care o dau jos si notez cu pixul in dreptul fiecareia continuand asa pana la ultima piesa sa zicem 23 iar dupa ce mi am terminat treaba incep f simplu cu ultimul nr. In iarna a le am glis...
de g3o
Dum Iun 19, 2016 12:38
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: recomandare vaselina ungere mulinete
Răspunsuri: 93
Vizualizări: 16982

Re: recomandare vaselina ungere mulinete

...altii sunt profi care fac 5 ore la o mulineta :)))) no offence Nu rade de cineva care face o treaba cu simt de raspundere. Am desfacut si eu cateva mulinete la viata mea si-ti spun sigur ca pe unele le cureti in 30 de minute iar la altele pierzi o zi. p.s. Am desfacut prima data un Powerliner ac...
de g3o
Sâm Iun 11, 2016 17:51
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: Dimensiune forfac
Răspunsuri: 72
Vizualizări: 20906

Re: Dimensiune forfac

Salut baieti. Eu pe plumb pun de ex mamaliga + porumb cat pumnul de mare iar daca momeala de pe firul de par ajunge la firul principal si risca sa se invarta in jurul lui atunci fac cateva S-uri cu forfacul care il ingrop f putin in nada de pe plumb iar ochetul,tija carligului o infig in mamaliga in...
de g3o
Lun Iun 06, 2016 18:25
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: Dunarea- tehnici de pescuit
Răspunsuri: 39
Vizualizări: 11978

Re: Dunarea- tehnici de pescuit

Chiar vroiam sa intreb. Stiam ca prohibitia e pana pe 10 iunie sau ceva de genul. :P Prohibitia pe zona de frontiera e de 45 de zile, nu de 60. Asa este.. pe zonna de frontiera depun mai repede pt. ca sunt stresati de prea multe patrule de jandarmi iar cand suntem noi pe mal se gandesc ca ii mai aj...
de g3o
Mar Mai 31, 2016 22:51
Forum: Marele Bazar
Subiect: Cumpar lansete crap telescopice
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 437

Re: Cumpar lansete crap telescopice

Am uitat de..0731.933.190
de g3o
Joi Mai 26, 2016 10:51
Forum: Marele Bazar
Subiect: Cumpar lansete crap telescopice
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 437

Re: Cumpar lansete crap telescopice

:(
de g3o
Mie Mai 25, 2016 21:44
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: Dunarea- tehnici de pescuit
Răspunsuri: 39
Vizualizări: 11978

Re: Dunarea- tehnici de pescuit

In CS apa e destul de stabila, a plouat, azi au fost valuri f mari.. S a prins ceva caras si vre o 2 crapi de 9-10 kg.. Sunt informatii pe care le am primit acum de la prieteni care sunt acolo de o saptamana. S au dat si ceva amenzi pentru cei care nu s au putut abtine si au aruncat cate 1-2 lansete...
de g3o
Mar Mai 24, 2016 21:03
Forum: Monturi Crap
Subiect: Montura Blow-Back ( anou )
Răspunsuri: 15
Vizualizări: 6097

Re: Montura Blow-Back ( anou )

Buna seara, astazi am legat prima montura blow-back cu anou. Atasez o poza sa imi spune daca este legata corect si daca nu ce trebuie sa modific la ea. Multumesc! Nu vreau sa fac pe profesorul dar monturile sunt zona care ma obsedeaza la pesc. crapului. In ceea ce priveste montura ta(sincer nu m am...
de g3o
Mar Mai 24, 2016 19:38
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: Dunarea- tehnici de pescuit
Răspunsuri: 39
Vizualizări: 11978

Re: Dunarea- tehnici de pescuit

Intrebare: pr o partida lunga pe dunare sa zicem de 2-3 saptamani ce momeala, nada ati folosi si nu atat nada cat strategia de nadit m-ar interesa pe care o folosesc pescarii cu experienta si bineinteles care a dat rezultate. Aaa, nu chiar acum la deschidere astept sa treaca valul asta si sa vina ca...

Mergeți la căutare avansată