Căutarea a găsit 6 rezultate

de AlexPan
Lun Iun 19, 2017 16:37
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: ajutor utilizare spomb
Răspunsuri: 8
Vizualizări: 3308

Re: ajutor utilizare spomb

Acum ca ma gandesc la rece ... poate greseala mea e ca nu incarc serios spomb-ul ? Adica ar trebui sa pun suficienta incarcatura pt. a fi sigur de un impact serios ? Si ca daca pun destul inauntru eventual se va distribui in mod egal si nu va avea loc sa se miste in timpul aruncarii. Sa fie asta pro...
de AlexPan
Lun Iun 19, 2017 16:21
Forum: Tehnici si Tactici de Pescuit la Crap
Subiect: ajutor utilizare spomb
Răspunsuri: 8
Vizualizări: 3308

ajutor utilizare spomb

Salut. Sunt novice in utilizarea spomb-ului. Am o problema cand incerc sa folosesc spomb-ul. Nu se desface decat dupa 5-6 smuciri serioase ceea ce reduce din precizie. Totul merge bine la lansare si nu il supraincarc, chiar ii las spatiu in interior. Am incercat cu bile si cu seminte, separat. Aceia...
de AlexPan
Mie Iun 14, 2017 9:22
Forum: Comentarii Echipament Crap
Subiect: Sfat Spomb
Răspunsuri: 22
Vizualizări: 5041

Re: Sfat Spomb

Eu sunt pescar novice si am avut ceva probleme cu spomb-ul Dia(?). Nu se deschidea la impact. Si uneori nici dupa o serie de zmuciri nu se deschidea. Nu era f. plin. Probabil nu stiu eu sa-l folosesc sau sa-l arunc.
de AlexPan
Dum Apr 09, 2017 1:56
Forum: Balti de Crap
Subiect: doua intrebari despre balti de pescuit
Răspunsuri: 10
Vizualizări: 2896

Re: doua intrebari despre balti de pescuit

Am ales Solacolu, am fost amundoi de acord ca arata super lacul si cred ca se prinde si peste, am vazut niste foto/video recente pe facebook la mai multe persoane (greu de crezut sa fie doar reclama la toate persoanele).

Va multumesc mult pentru recomandari !
de AlexPan
Sâm Apr 08, 2017 12:59
Forum: Balti de Crap
Subiect: doua intrebari despre balti de pescuit
Răspunsuri: 10
Vizualizări: 2896

Re: doua intrebari despre balti de pescuit

200-250 Ron pe zi poate chiar mai mult, depinde de gradul de distractie, adica daca
ne simtim bine nu simtim cum se duc banii .
de AlexPan
Sâm Apr 08, 2017 2:04
Forum: Balti de Crap
Subiect: doua intrebari despre balti de pescuit
Răspunsuri: 10
Vizualizări: 2896

doua intrebari despre balti de pescuit

Salutare tuturor ! Urmeaza sa fac un fel de minivacanta la pescuit, 2-3 zile, dar ... impreuna cu a mea consoarta. Si, ca sa iasa totul bine, am nevoie de informatii despre o balta de pescuit care sa satisfaca urmatoarele cerinte: 1)sa fie distractiv de pescuit la lanseta si undita chiar daca pestel...

Mergeți la căutare avansată