PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Moderator: Victoras Petcu

Încuiat
Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1054
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de stefanmuraru »

LIVE MV2 - TESTE

Orice Browser: http://mv2.zzn.ro

Doar Firefox si Chrome

Camera1: http://mv2.zzn.ro:8081
Camera2: http://mv2.zzn.ro:8082


Este in teste. daca intampinati probleme - puteti sa postati si aici.
In cazul in care nu merge cu un browser am rugamintea sa imi spuneti vresiunea de browser.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Singura voastra problema este ca nimieni dar nimeni nu are dreptul sa aiba alta parere decit a voastra .
Care e problema voastra ca eu consider MV2 locul unde se poate pescui onorabil la un pret care concureaza piata .
Si pe linga asta toata lumea dar toata lumea prinde peste , cea ce nu prea pot spune despre alte balti pe care le divinizati voi .
Voua va place ca numai voi sa aveti ultimul cuvint si numai ce credeti voi ca este in regula trebuie sa fie litera de lege , uite ca in viata nu este chiar asa .
Unora le mai place sa spuna si lucrurilor pe nume chiar daca va deranjeaza .
Ma puteti compara cu orcine doriti nu ma deranjeaza deloc ba chiar ma gindeam sa ma sinucid ca NU va sunt pe plac dar m-am razgindit.
Orice ati spune sau ati scrie nu imi poate schimba NIMENI parerea ca MV2 este NR1 dintre toate baltile de pe linga Buc.
Si daca nu va place cea ce cred eu sunt foarte afectat, dar nu puteti schimba realitatea MV 2 TOT NR 1 RAMINE .
Va urez numai fire intinse si asta cind veti merge la pescuit chiar daca o faceti de 2-3 ori pe an.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Nu ma intereseaza acest aspect . Nu am ce arata la cineva .
Mi-am spus parerea despre balta pe care pescuiesc cu multa placere si cum a spus si dl Petcu nu prea este agreeata de multi .

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Ovidiu Oancea »

popescu59 scrie:Singura voastra problema este ca nimieni dar nimeni nu are dreptul sa aiba alta parere decit a voastra .
Care e problema voastra ca eu consider MV2 locul unde se poate pescui onorabil la un pret care concureaza piata .
Si pe linga asta toata lumea dar toata lumea prinde peste , cea ce nu prea pot spune despre alte balti pe care le divinizati voi .
Voua va place ca numai voi sa aveti ultimul cuvint si numai ce credeti voi ca este in regula trebuie sa fie litera de lege , uite ca in viata nu este chiar asa .
Unora le mai place sa spuna si lucrurilor pe nume chiar daca va deranjeaza .
Ma puteti compara cu orcine doriti nu ma deranjeaza deloc ba chiar ma gindeam sa ma sinucid ca NU va sunt pe plac dar m-am razgindit.
Orice ati spune sau ati scrie nu imi poate schimba NIMENI parerea ca MV2 este NR1 dintre toate baltile de pe linga Buc.
Si daca nu va place cea ce cred eu sunt foarte afectat, dar nu puteti schimba realitatea MV 2 TOT NR 1 RAMINE .
Va urez numai fire intinse si asta cind veti merge la pescuit chiar daca o faceti de 2-3 ori pe an.
Singura ta problema este ca nu intelegi mai nimic din ceea ce se scrie pe aici. Atat MV2 cat si Tancabesti sunt balti extraordinare, fiecare in felul ei, cu patroni foarte sufletisti si dedicati. Asta spune toata lumea, doar ca tu esti departe pe campii. Te crezi justitiar, aparatorul celor saraci, scrii pagini intregi de cuvinte goale si aiurea.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Ovidiu - Se vede ca nu ai urmarit discutia , nu am intervenit in topic decit atunci cind Dl Petcu a facut o afirmatie si a spus direct o realitate .
Problema este ca daca intervenea in topic vre-o cunostinta de-a voastra care este ca si voi super pecar nu se scrie nimic sa fie contrazis , dar ca naiba un NIMENI ca mine sa faca afirmatia ca MV2 este NR 1 este culmea.
Am recunoscut ca exista diferente intre cele doua balti si o spun sincer nu sunt aparatorul celor saraci da nu ca nu mi-as putea permite sa merg pe baltile cu scoruri de N milioane o partida , dar nu pot sa nu spun nimic cind vad ce diferenta de preturi exista intre balti cam cu aceleasi calitati.
E clar ca nu te obliga nimeni si nimeni nu iti baga mina in buzunar dar consider in continuare ca MV2 are totul de bun simt si comparind calitatea cu pretul totul este excelent.

Avatar utilizator
Ovidiu Oancea
Mesaje: 346
Membru din: Mar Mai 04, 2010 16:39

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Ovidiu Oancea »

popescu59 scrie:Ovidiu - Se vede ca nu ai urmarit discutia , nu am intervenit in topic decit atunci cind Dl Petcu a facut o afirmatie si a spus direct o realitate .
Problema este ca daca intervenea in topic vre-o cunostinta de-a voastra care este ca si voi super pecar nu se scrie nimic sa fie contrazis , dar ca naiba un NIMENI ca mine sa faca afirmatia ca MV2 este NR 1 este culmea.
Am recunoscut ca exista diferente intre cele doua balti si o spun sincer nu sunt aparatorul celor saraci da nu ca nu mi-as putea permite sa merg pe baltile cu scoruri de N milioane o partida , dar nu pot sa nu spun nimic cind vad ce diferenta de preturi exista intre balti cam cu aceleasi calitati.
E clar ca nu te obliga nimeni si nimeni nu iti baga mina in buzunar dar consider in continuare ca MV2 are totul de bun simt si comparind calitatea cu pretul totul este excelent.
....

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Foarte frumose capturile , felicitari , darrrrrrrrrrrrrrrrrr pe linga cele 3 mil care ati dat la o partida mai pui nitel si iti cumperi singur un astfel de dulap .
Si daca cel prins de mine pe MV2 17,750 kg nu mai reprezinta nimic imi cer scuze dar eu am platit 50 Ron nu 300 Ron o fi vre-o diferenta???Cred ca NU findca eu am pescuit pe balta saracilor iar voi pe cea a bogatilor pentru care cele 3 mil platite la o partida nu reprezinta nimic.
Si iti mai spun si tie ca nu ai urmarit ce s-a scris in acest topic , daca anul acesta Dl Petcu se forteaza putin si baga ceva bucati peste 20 kg va rupe gura la multi , oricum la somn a dovedit ca nu are concurenta , am vazut calutii legati la gard.
Sunt convins ca urmatorul pas pe MV2 este popularea cu ceva dulapi de fag , si sa vezi polemici dupa aceea .

lii3000
Mesaje: 71
Membru din: Vin Dec 03, 2010 10:20

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de lii3000 »

Bai tata, noi ar trebui sa intelegem urmatoarele: baltoaca Lazar - nr.1 din Romania ca a prins popescu somn de 38 de kg la plantat cu navomodelul; balta MV2 - nr.2 pentru ca oricine prinde peste; Tancabesti nu poate fi luata in calcule pentru topuri deoarece este o balta pentru snobi, iar ceea ce gasesti pe Tancabesti poti gasi si pe balta nr.1 din top (atat ca pe balta nr.1 exista si respect pentru pescari, ceea ce lipseste la Tancabesti).

Am inteles bine?

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Lucian Manea »

Pai in pozele de mai sus ale lui Popescu, balta aia are maxim maximorum 90 de metrii. Cum naiba sa plantezi cu vaporasul... ?? :D :D
Si mai vrea sa faca si concurs de plantat pe ea. Pai daca pe asta plantezi cu vaporasul, pe Sarulesti ce faci ? Iti iei salupa, Popescule ???
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
Dan Serban
Pescar de competitie
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Iul 10, 2008 15:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Dan Serban »

Sfinte Sisoe si Maica Tereza ... te ia c***tu in burta cu gandirea asta "semi-logica" .. :lol: :lol: :lol:
Pescar de rând

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”