PARTIDE DE PESCUIT MOARA VLASIEI 2

Moderator: Victoras Petcu

Încuiat
Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de cea mai buna »

popescu59 scrie: Nu sunt mai bune lacurile unde se plateste 100 Ron si nu ai un tac toata ziua???
Fratilor cind se prind 200 de kg de peste 1 echipa in 12 ore oare ce am mai avea de comentat ???
Daca o duci pe ma-ta pe Moara, fac pariu ca prinde peste!
Iar ca sa te luminez un pic, ca vad ca esti bun doar la oral, vezi ca pe baltile alea de zici tu ca n-ai tzac, trebuie sa fii pescar adevarat sa ai prezentare! Asta e treaba de oameni mari, dar greu cu tine, ai cap patrat!
When nothing is sure, everything is possible.

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de macara88 »

popescu59 scrie:Doamne cita rautate exista pe pamintul asta . Cind spun ca MV2 este nr 1 din jurul bucurestiului imi sare lumea in cap , cind se prinde 6000 kg de peste la un concurs de 3 zile iar nu e lumea multumita .
Am spus si cred ca nu e departe si ziua cind MV2 va fi populata cu capturi intre 20-30 de kg .
ATUNCI DE CE O SA VA MAI LEGATI CE VETI MAI GASI DE CIRCOTIT???
Nu sunt mai bune lacurile unde se plateste 100 Ron si nu ai un tac toata ziua???
Fratilor cind se prind 200 de kg de peste 1 echipa in 12 ore oare ce am mai avea de comentat ???
Si unde mai pui ca abia am iesit din MARTIE .
Nici nu vreau sa ma gindesc ce va fi in lunile MAI - IUNIE .
Dl Petcu inca o data felicitari pentru tot efortul depus ca MV2 sa nu dezamagesca nici un fel de pescar , si ma repet consider ca MV2 este nr 1 dintre baltile din jurul Bucurestiului raportat calitate-pret .
Unu la mana eu nu am spus ca MV2 nu are peste am spus ca ar fii mai frumos sa avem pesti mai mari . Si doi la mana am demonstrat ca asta a spus dl Petcu adica totusi scrie pe un site important care spun eu nu vb in numele altora ;) . Popescule sa ai bafta si ap u de meserie esti avocat al baltii MV2 ca vad ca iti cam place sa te iei in gura cu oamenii . Astept un raspuns din partea dl Petcu in legatura cu diagnosticul : amnezia acestuia sau minciuna sitului pvtv sau o neintelegere din partea mea ??

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Auzi MA cum zici tu daca stiai sa citesti erea lucru mare , mai acolo scrie clar MV2 ESTE BALTA NR 1 DIN JURUL bucurestiului RAPOPRTAT LA CALITATE SI PRET . Asta insemna ca nu exista balta in jurul bucurestiului sa dai 50 Ron pe zi sa prinzi 200 kg de peste .
Am scris din nou cea ce am scris de 100 de ori . Daca este o alta mai buna raportat la cea ce am specificat eu te rog sa imi spui.
Referitor la cei 1000 de eu despre care vorbesti este foarte adevarat ca nu am atitia bani , dar daca citeai tot cea ce trebuie vedeai si tu de ce nu am banii astia despre care latrii tu aici . Citeste tot ca am explicat cum stau si cu banii astia si dupa aia poate te induri tu sa imi dai cei 1000 de eu sa ma pot ridica si eu nivelul tau financiar .Cit despre limbajul foarte colorat pe care il folosesti ai spus totul despre tine , vroiam sa spun ca ma-ta cum ii spui tu e moarta de mult nu poate sa merga cu mine pe MV2 poate ca ma-ta daca vrea e ok.
Referitor la foisorul detinut de mine la locul unde am abonament nu vad ce te freaca pe tine atit ??? Am spus cum respecta anumiti patroni de balti abonatii sau esti si tu vre-un patron de balta si te doare ca altii stiu sa respecte pescarii???

Ai facut o remarca --trebuie sa fii pescar adevarat sa ai prezentare-- Ce ai vrut sa spui cu asta ??? Ce inseamna sa fi pescar adevarat sa ai prezentare ???
Trebuie sa fii miliardar in euro ?? Sa fi top model ?? Sau ce??
Dupa numele pe care il porti pe site suta la suta tu esti un mare pescar .

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de cea mai buna »

Faimosul, ilustrul, exceptionalul, renumitul tau somn avea 38 kile.
O veste buna: IQ-ul tau e la fel!

P.S: "cea" cu "ceea" nu-i acelasi lucru si nu se scriu la fel, mai bine te-ar ingrijora lacunele tale grave de gramatica, nu ID-ul meu!
Ultima oară modificat Lun Apr 02, 2012 23:36 de către cea mai buna, modificat 1 dată în total.
When nothing is sure, everything is possible.

BClaudiu
Mesaje: 134
Membru din: Joi Mar 01, 2012 22:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de BClaudiu »

Bai nene, da' nu-i taie nimeni curentu' lu' prostu asta? Nu zic ca toti mai scoatem cate o perla, dar popescu asta e un monument de prostie, n-am mai intalnit asa ceva. Si il si mai cunosc, a stat langa mine pana sa plece la alexandria, daca stiam ii spargeam mecla putin ca avans ce tampenii scoate pe bot, plus ca s-a bagat aiurea pe un topic de vanzare.
Luarea-i foc in gura de cocalar si manelist ce esti cu fata aia de bidon turtit.
HAI SA FACEM CHETA SA CINSTIM ADMINII SA-L BANEZE PE VIATA PE CRETINELUL ASTA..

Huduhuia!!!

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de cea mai buna »

popescu59 scrie:.....sau esti si tu vre-un patron de balta si te doare ca altii stiu sa respecte pescarii???
Ca sa poti dormi in noaptea asta, iti marturisesc ca da, sunt patron de balta si asta e user-ul lu' fii-mea. Esti fericit? Si ca sa fii extrem de fericit, mi-a venit o idee mirobolanta: vreau sa-ti construiesc tie, si numai tie, la mine pe balta, Burj-al-Arab-ul foisoarelor, din aur masiv, cu somnul tau de 38 facut icoana si cu statuia ta semeata din ipsos aditivat langa gratarul placat cu diamante. Abonamentul tau va fi ieftin, doar 1 milion E!
When nothing is sure, everything is possible.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Lucian Manea »

Singur impotriva tuturor. :D :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
Cristian Stanoi
Pescar de competitie
Mesaje: 648
Membru din: Mie Ian 19, 2011 15:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Cristian Stanoi »

cea mai buna scrie:
Ca sa poti dormi in noaptea asta, iti marturisesc ca da, sunt patron de balta si asta e user-ul lu' fii-mea. Esti fericit? Si ca sa fii extrem de fericit, mi-a venit o idee mirobolanta: vreau sa-ti construiesc tie, si numai tie, la mine pe balta, Burj-al-Arab-ul foisoarelor, din aur masiv, cu somnul tau de 38 facut icoana si cu statuia ta semeata din ipsos aditivat langa gratarul placat cu diamante.Abonamentul tau va fi ieftin, doar 1 milion E!
Big LIKE !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ultima oară modificat Mar Apr 03, 2012 0:37 de către Cristian Stanoi, modificat 1 dată în total.
Clubul Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de Lucian Manea »

Popescule, de unde le scoti numai tu stii . :)

http://www.crapmania.ro/forum/comentari ... 15101.html
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Moara Vlasiei 2

Mesaj de popescu59 »

Multumesc frumos pentru oferta facuta si iti spun ca sunt de acord cu ea.
Vreau sa mai spun ceva singurul lucru despre care nu am fost de acord cu Tincabestiul este ca nu pot sa cred ca dupa ce platesc 1000 de eu abonament trebuie sa sun la fel ca toti pescarii de rind sa fiu programat la pescuit , este o parere personala in rest nu am spus altceva despre aceasta balta mai ales ca nici macar nu am calcat pe ea . A fost singurul lucru despre care am comentat nu stiu de ce mi se pun in gura cehstii despre care nu am discutat. :oops: :oops: :oops:
Luciane cind credeam si eu ca am devenit prieteni te-ai dat cu inamicul , asa ai invatat tu la scoala ???

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”