TAXE SI REGULAMENT MOARA VLASIEI 2 PE ANUL 2008

Moderator: Victoras Petcu

Încuiat
Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

ava-nd in vedere ca la brasov inca avem cam 10 cm gheata pe balti , si nici nu ne gandim la pescuitul crapului ( cel putin in zona ) eu zic ca aveti rezultate foarte bune , pe moara v2 , de abia astept sa deschid si eu sezonul cu ceva capturi 8)
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Mesaj de odsec »

de asta am deschis sezonul la moara vlasiei (multumesc Vladuti) si la noi (HR )avem gheata si cred ca o sa avem inca cateva saptamini

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

CLAUDIU COZMA scrie:stie cineva :?: a mancat crapul in weekend pe balta :!:

eu am fost de vineri seara de la ora 17 pana sambata la 12. noaptea am prins 13 bucati intre 3 si 6 kg. dupa ce s a luminat am mai prins 2 pesti ambii la pop-upuri de 10 de scuid-octopus. noaptea a mers mai bine la bile solubile de 18 scuid-octopus "stropite" cu :wink: .(aici i-ti trebuie imaginatie)


-------------------------------------------------

PETRE IULIAN-Clubul Sportiv CARP ZONE.

Avatar utilizator
Razvan Gheorghe
Mesaje: 999
Membru din: Lun Oct 23, 2006 11:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Razvan Gheorghe »

@Odsec

Salutare.Sunt Razvan baiatul care a stat in stanga voastra.Cum a fost drumul pana acasa?In ziua aceea pana seara am luat 14 bucati intre 1,5-5,5 kg.Va salut cu respect si sper sa ne mai vedem pe MV.
RAZVAN GHEORGHE
CarpBait Fishing Club
ViceCampion Național 2020
Campion National 2022
http://www.carpbait.ro

Imagine

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

@ Petre Iulian

eu am facut bile solubile de 16 squid-octopus stropite , sper ca imaginatia nu mi-a jucat feste ,altfel ratez toata partida din weekend , oricum multumesc de informatii . 8)
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Mesaj de odsec »

salut Razvan,multumesc am ajuns bine si sper sa ne revedem!!! inseamna ca bilele facute sunt bune ,asta pot confirma , am prins si eu cu acele bile pe care ai dat ca sa incerc multumesc incodata

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Mesaj de petre iulian »

odsec scrie:salut Razvan,multumesc am ajuns bine si sper sa ne revedem!!! inseamna ca bilele facute sunt bune ,asta pot confirma , am prins si eu cu acele bile pe care ai dat ca sa incerc multumesc incodata

am observat si eu ca sunt prinzatoare bilele lui RAZVAN dar si nada folosita de el e super buna... :D ...cred ca fac si eu vre-o 3 kg sa incerc :shock: :shock: .

Nini
Mesaje: 545
Membru din: Mie Mai 30, 2007 8:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Nini »

Intradevar.....se pare ca este o balta plina de surprize...si sincer D-l Petcu este foarte ospitalier...spre deosebire de alti patroni de balti....nu vreau sa-l ridic in slavi , dar mi s-a parut un om corect....pentru cei care ii respecta regulile....am sa revin...pentru o partida mai lunga

Avatar utilizator
Dan Marinita
Pescar de competitie
Mesaje: 600
Membru din: Lun Feb 12, 2007 10:54
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Marinita »

Am pescuit cu Nini si Gabi Neamtu de vineri pana sambata si sa prins peste foarte mult dar ce e mai important ca am luat si capturi de peste 8,5 kg. Sunt sigur ca la concurs anul asta captura va fi peste 16kg. :wink:

IULIAN C
Mesaje: 78
Membru din: Mar Mar 25, 2008 8:25
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

SOMN PE M.VLASIEI...

Mesaj de IULIAN C »

Se aude ca ati dori organizarea unui concurs gen "SOMNMANIA" pe aceasta balta...buna initiativa!
Sunt curios pana la ce marime ajung acesti mustaciosi guralivi..
Imagine
Imagine

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”