Arome Sbs

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Cristicj
Mesaje: 52
Membru din: Dum Oct 11, 2009 6:52
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Arome Sbs

Mesaj de Cristicj »

As dori o parere despre aromele de la sbs,in special despre Squid & Octopus de la cei care le folosesc sau leau folosit.Va multumesc anticipat

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Arome Sbs

Mesaj de cornelserbu »

cand le facea des taylor erau foarte bune...acum am auzit ca s-au cam fasait de cand le fac vecinii
Cornel Serbu
Friends Carp Team

szucs lorand
Mesaje: 716
Membru din: Mie Noi 27, 2013 19:18
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: Arome Sbs

Mesaj de szucs lorand »

eu sunt multumi de ele pt ca le iau de la vecini si au raport pret calitate fb.acuma in romania au preluat sbs-ul cei de la tom carp care mereu sun pe locuri bune la concursurile din ungaria(maconka)

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Arome Sbs

Mesaj de dani dan »

szucs lorand scrie:eu sunt multumi de ele pt ca le iau de la vecini si au raport pret calitate fb.acuma in romania au preluat sbs-ul cei de la tom carp care mereu sun pe locuri bune la concursurile din ungaria(maconka)
captura in toamna.altceva? reklama mascata este interzisa fara plata :!: :!: :!:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Arome Sbs

Mesaj de gabi1 »

dani dan scrie:
szucs lorand scrie:eu sunt multumi de ele pt ca le iau de la vecini si au raport pret calitate fb.acuma in romania au preluat sbs-ul cei de la tom carp care mereu sun pe locuri bune la concursurile din ungaria(maconka)
captura in toamna.altceva? reklama mascata este interzisa fara plata :!: :!: :!:
:roll: :roll: nem tudom !! :lol: :lol: :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Cristicj
Mesaje: 52
Membru din: Dum Oct 11, 2009 6:52
Puncte: 0
Localitate: Cluj Napoca

Re: Arome Sbs

Mesaj de Cristicj »

Mersi de raspunsuri dar daca mai stie cineva ceva ca cineva mi-a recomdat s&o de la sbs dar as vrea sa stiu dak merita sa o cumpar sau sa merg pe ultra squid de la cc moore

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Arome Sbs

Mesaj de George-Alexandru »

O poti folosi cu incredere,a fost aroma mea de suflet.De cand a fost preluat, mixurile parca nu au mai fost ce erau odata,aromele par la fel.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”