BLACK PEPPER OIL

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Cam aceeasi reteta o folosesc si eu, pe balta de la Vadu Rosu nu cred ca are rival !
Dar mai am un secret : extractul de piper, care parca ar fi un red bull pentru crap...
De la Nutra am incercat doar 3 d-ul si ....tin sa ii felicit pe cei responsabili cu reclama de la Nutra ! :cry: :D

@sunny

glm si betaina.
Ce dozaje recomanzi si care crezi ca este scopul lor, in zonz mea nu prea gasesc informatii ca la Bucuresti... :oops:

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cipica »

Incearca aroma GLM de la nutra. Mie mi se pare suficient de imputita.


3D de la nutra e f bun preparat bine. Am avut partide extraordinare la Tancabesti cu 3D preparat de un prieten sarb. Conteaza foarte mult reteta si balta. Cu aceleasi bile am dat si p alta balta si nu am prins, in timp ce cu alte bile am prins bine

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

cipica scrie:Incearca aroma GLM de la nutra. Mie mi se pare suficient de imputita.


3D de la nutra e f bun preparat bine. Am avut partide extraordinare la Tancabesti cu 3D preparat de un prieten sarb. Conteaza foarte mult reteta si balta. Cu aceleasi bile am dat si p alta balta si nu am prins, in timp ce cu alte bile am prins bine

Despre ce prieten sarb este vorba Cipica? cumva de Miodrag Belodedici? :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cipica »

Goran Bregovic il cheama.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ca orice firma , si Nutrabaitsul are produse bune si unele mai putin bune....Nu stiu insa daca suntem in masura noi sa ne dam cu parerea despre un produs dupa ce l-am folosit de 2-3 ori ! :oops:
Eu cred ca trebuie minimum 10-20 de partide de pescuit pentru a emite o teorie legata de un anumit produs , sa nu uitam ca cei mai respectati pescari englezi( ma refer aici la Ken Townley, Steve Briggs , Rod Hutchinson sau Tim Paisley) se bazeaza mai mult pe propria experienta cand emit teorii sau pareri despre o nada !!!!! Iar in alte cazuri este vorba doar de reclama.... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cipica
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1044
Membru din: Dum Ian 16, 2005 12:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cipica »

Ai dreptate, Vladut. Probabil ca acea reteta a fost potrivita pentru Tancabesti. E adevarat ca nu am avut mai mult de 5-6 partide cu acele bile, dar la Tcb au functionat de fiecare data. Deasemenea e adevarat ca pe alta balta nu au prins nici macar un ciortan. E posibil ca ele sa fie niste bile mediocre care intamplator au functionat laTcb influentate de mai multi factori: locul si momentul potrivit, increderea cu care au fost folosite.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

sea monster de la nutra ... pute urat si da rezultate cam pe orice balta, dar conteaza foarte mult si restul de ingrediente si stopeala de fructe si.....
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

si........?? :roll: :roll: :D
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14765
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

si...ne-ai lasat cu ochii in soare bre nea Corneleeeee!!! 8) :o :shock:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
Mesaje: 311
Membru din: Mar Sep 12, 2006 20:06

Mesaj de Sorin Ionescu »

@gheorghe boldici
Betaina este un stimulator de apetit,un aminoacid in forma de pudra care in contact cu orce lichid se dizolva.Mareste valoarea proteica a boilesului si este recunorcuta foarte usor de peste daturita gustului sau dinstinctiv....ca sa iti fac o comparatie e ca un fel de drog...pestele mananca o data,de doua ori,iar a treia uara cand simte gustul mananca chiar daca nu prea i-e foame...!!! :D :lol:
Eu pun 4 linguri la 20 de oua..!!!
GLM(extract de scoica cu buza verde) este un atractactant natural care se gaseste sub forma de pudra.
Eu pun 10 lingurite la 5 kg. mix(atentie nu se dizolva si deasta iti recomand sa-l amesteci cu mixul,daca-l pui in oua o sa-ti ramana cocoloase)

Fire zbuciumate..!!!
Campion National 2011

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”