Boiliesuri pentru Chiroiu 4 - Vreau un sfat

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Catalin Bujita
Mesaje: 157
Membru din: Joi Dec 15, 2011 20:15
Puncte: 0

Re: Boiliesuri pentru Chiroiu 4 - Vreau un sfat

Mesaj de Catalin Bujita »

Eu nu am comentat nici boilesurile lui George si nici ale Seniorilor, nici nu am cum pentru ca nu le-am folosit niciodata, ci pur si simplu am atras atentia asupra parerii unor pescari ca daca schimbi balta ar fi bine sa schimbi si bilele.

Avatar utilizator
ragosh
Mesaje: 82
Membru din: Dum Sep 30, 2012 9:13

Re: Boiliesuri pentru Chiroiu 4 - Vreau un sfat

Mesaj de ragosh »

In primu rand va mulțumesc pentru sfaturi, nu este un subiect ușor de dezbătut ceva ce nu e măsurabil, sunt prea multe variante și variabile.

De apreciat asemenea intervențiile pescarilor și producătorilor de boilies pe topicul acesta... este inca un motiv pentru care consider Crapmania ca fiind the best !

PS: Am facut o partida fulger și în același timp economica weekendul asta pe Chiroiu 4, am mers în principal pe porumb fiert, având trăsături îndeajunse, dar doar doi crapi pe saltea. Mulțumitor, pentru moment... sa vedem când facem o partida mai îndelungata și pe ce boilies am sa merg.

Pana atunci...mulțumesc și fire întinse tuturor ! :wink:

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Boiliesuri pentru Chiroiu 4 - Vreau un sfat

Mesaj de florin pocris »

ragosh scrie:In primu rand va mulțumesc pentru sfaturi, nu este un subiect ușor de dezbătut ceva ce nu e măsurabil, sunt prea multe variante și variabile.

De apreciat asemenea intervențiile pescarilor și producătorilor de boilies pe topicul acesta... este inca un motiv pentru care consider Crapmania ca fiind the best !

PS: Am facut o partida fulger și în același timp economica weekendul asta pe Chiroiu 4, am mers în principal pe porumb fiert, având trăsături îndeajunse, dar doar doi crapi pe saltea. Mulțumitor, pentru moment... sa vedem când facem o partida mai îndelungata și pe ce boilies am sa merg.

Pana atunci...mulțumesc și fire întinse tuturor ! :wink:

salut.unde ai pescuit..

Avatar utilizator
ragosh
Mesaje: 82
Membru din: Dum Sep 30, 2012 9:13

Re: Boiliesuri pentru Chiroiu 4 - Vreau un sfat

Mesaj de ragosh »

lulupescar scrie:
ragosh scrie:.... merg.

Pana atunci...mulțumesc și fire întinse tuturor ! :wink:

salut.unde ai pescuit..
Am stat in zona dreapta nuci, fix pe curbura. in fata erau 2 plauri si un golfulet intre cam undeva la 90-100m. Atasez si o poza poate iti dai seama mai usor.
http://www.crapmania.ro/forum/download/ ... w&id=28685
Fişiere ataşate
dreapta nuci.
dreapta nuci.
rs3.jpg (180.9 KiB) Vizualizat de 854 ori

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”