Cea mai tare aroma..!!!

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

bobocel
Mesaje: 100
Membru din: Mar Oct 13, 2009 17:07
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Re: Cea mai tare aroma..!!!

Mesaj de bobocel »

am 13 ani...si ffolosesc forumul de mai putin de 3 luni......
imi pare foarte rau penrtu echipa senzor ca sa retras pt ca stiu cine a fost si cine este si putea chiar sa ne aduca aurul la sfarsitul luni9i in franta....
eu pescuiesc de vreo 7-8 anisori ca nu am multi :D si miam spus akum 2 luni:Gata ,copile, trebuie schimbat ceva!.....am fost innebunit....stateam zile intregi pe forumuri,citeam reviste vb cu prieteni si tot nam ajuns la o concluzie clara...........atunci miam spus.......Voi incerca sa fak boilesuri:-/ :-?? dar cine sa ma ajute........am citit carti si pagini intregil....miam luat pistol masa de rulat, ingredienet,prafuri,arome,...si pe final,,,sunt foarte incurcat.pt ca nu ma prea pricep..
NU STIU ce mix sa aleg:( si as vrea sa cer si eu parerea unor experti pt ca stiu ce poate un anume domn Matei sau Vladeanu si multi alti pentru ca ii uramresc de sase ani:).
cer seriozitate si cateva idei de mixuri pt boilesuri de iarna-primavara! Si umpik de ajutor...am numai 13 ani!

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Cea mai tare aroma..!!!

Mesaj de petre iulian »

pentru inceput ruleaza pe mixuri SOLAR (scuid cu red hering sau clubmix)ca se ruleaza mai usor ,dupa ce te obisnuiesti poti trece pe mixuri mai greu de rulat gen BFM-3D (Nutrabite). Acum gasesti pe piata toti ce doresti si -ti poti face singur mixul dar pana acolo trebuie sa treci prin unele etape si sa inveti fiecare componenta pentru ce este buna si care este procentul pentru fiecare.FIR INTINS si spor la rulat...
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

bobocel
Mesaje: 100
Membru din: Mar Oct 13, 2009 17:07
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Re: Cea mai tare aroma..!!!

Mesaj de bobocel »

mersi iuliane:) astept alte raspunsuri si incurajari,, ma gandeam sa iau de pe net red herring....??ce spui:)?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”