furnizori de ingrediente

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

furnizori de ingrediente

Mesaj de nit_matias »

Cei care isi fac bile singuri, daca pot sa ne spuna de unde isi cumpara ingredientele. Daca exista furnizori interni de ingrediente si daca exista posibilitatea sa ne strangem mai multi si sa comandam ar fi interesant. Am auzit cazuri in care s-a ajuns la pretul / kg de bile si 16 ron, cu produse cc moore. Cine stie si poate sa ne ofere informatii fie pe acest topic fie pe privat as fi recunoscator.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
prologic
Mesaje: 130
Membru din: Mar Feb 15, 2011 19:05
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de prologic »


Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de osc1or »

si eu as fi interesat de ingrediente boilies la preturi mai rezonabile
totusi nu am putere financiara sa iau 50kg ingrediente...
dar as fi dispus sa dau 200-300 lei pe ceva fainuri pt inceput
Critic echilibrat

florian
Mesaje: 832
Membru din: Mar Feb 26, 2008 18:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de florian »

nit_matias scrie:Cei care isi fac bile singuri, daca pot sa ne spuna de unde isi cumpara ingredientele. Daca exista furnizori interni de ingrediente si daca exista posibilitatea sa ne strangem mai multi si sa comandam ar fi interesant. Am auzit cazuri in care s-a ajuns la pretul / kg de bile si 16 ron, cu produse cc moore. Cine stie si poate sa ne ofere informatii fie pe acest topic fie pe privat as fi recunoscator.
sunt o gramada de firme de unde poti lua ingrediente pentru bile, dar ca sa le iei la un pret bun trebuie sa iei in cantitati mari.

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de nit_matias »

Pai bun atunci cine mai vrea sa isi cumpere ingrediente pt mix sa anunte si sa ne strangem pana in iarna si sa le comandam atunci. Ne intalnim punem banii cumparam si luam ce vrea fiecare. Zic eu sa luam ce nu gasim in alta parte.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de alinteodor79 »

nit_matias scrie:Pai bun atunci cine mai vrea sa isi cumpere ingrediente pt mix sa anunte si sa ne strangem pana in iarna si sa le comandam atunci. Ne intalnim punem banii cumparam si luam ce vrea fiecare. Zic eu sa luam ce nu gasim in alta parte.
eu ma inscriu.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de eugen dragnea »

Daca esti istet faci super bile cu 10 lei/kg doar cu ingrediente din orice supermarket...important este sa pescuiesti intr-o garla care are si peste...si bineinteles sa fi pescar :wink:
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de RB Baits »

Am un proiect cu o televiziune sa fac o reteta corecta din supermarket+magazin fitnes+pet shop de boiles senzatie si cu testare pe MV2 pentru cei care vor sa faca primii pasi in home made boiles!

Radu Badica

lorenzo_n
Pescar de competitie
Mesaje: 306
Membru din: Dum Apr 15, 2012 4:45
Puncte: 0
Localitate: navodari

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de lorenzo_n »

body scrie:Am un proiect cu o televiziune sa fac o reteta corecta din supermarket+magazin fitnes+pet shop de boiles senzatie si cu testare pe MV2 pentru cei care vor sa faca primii pasi in home made boiles!

Radu Badica
Tare asta..:) succes Radu..

pilbak levente
Mesaje: 676
Membru din: Mar Sep 21, 2010 20:37
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: furnizori de ingrediente

Mesaj de pilbak levente »

lorenzo_n scrie:
body scrie:Am un proiect cu o televiziune sa fac o reteta corecta din supermarket+magazin fitnes+pet shop de boiles senzatie si cu testare pe MV2 pentru cei care vor sa faca primii pasi in home made boiles!

Radu Badica
Tare asta..:) succes Radu..
Asteptam cu nerabdare mai multe detalii despre film..... :?:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”