Ingrediente boilies de la

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mihasca_doru
Mesaje: 154
Membru din: Lun Iul 04, 2011 20:35

Ingrediente boilies de la

Mesaj de mihasca_doru »

Salutare....Ma gandesc sa cumpar niste ingrediente de mixuri de la procarp.ro. a mai cumparat cineva de la ei? Sunt din oradea din cate stiu. Ma intereseaza strict ingredientele pentru boilies, va multumesc!
Ps: Sper sa nu fie considerata reclama!!
Pescarul contează mai mult pe lăcomia peştelui, decât pe propria-i inteligenţă

Sigi
Mesaje: 109
Membru din: Mar Ian 05, 2016 17:33
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Ingrediente boilies de la

Mesaj de Sigi »

Eu am mai luat de la ei. Nu am avut probleme sau nemultumiri de niciun fel. Au multe blastamatii pe care in alta parte nu le gasesti.

george n
Mesaje: 43
Membru din: Vin Ian 25, 2013 23:42

Re: Ingrediente boilies de la

Mesaj de george n »

Salut, am folosit pana acuma multe ingrediente pentru boiliesuri de la Procarp. Sunt din Oradea și îmi era mult mai simplu sa comand de la ei, adică nu mai trebuia sa aștept curierul. Ca și ingrediente, am folosit cam tot ce se pune in bile. Pot sa îți recomand cu încredere.

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: Ingrediente boilies de la

Mesaj de odsec »

poti folosi cu incredere sunt de calitate

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: Ingrediente boilies de la

Mesaj de Bogdan Timis »

salut.
cei de la baitshop sunt foarte ok!
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ingrediente boilies de la

Mesaj de osc1or »

si eu recomand atat baitshop cat si doctorfishing pt ingrediente
eu nu recomand bigfish... am luat de mai multe ori acelasi produs si cand am ajuns cu el acasa era altfel vizual decat cel cumparat cu o vreme in urma... am primit numai raspunsuri de genul " a schimbat producatorul reteta"...........
Critic echilibrat

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Ingrediente boilies de la

Mesaj de petre iulian »

osc1or scrie:si eu recomand atat baitshop cat si doctorfishing pt ingrediente
eu nu recomand bigfish... am luat de mai multe ori acelasi produs si cand am ajuns cu el acasa era altfel vizual decat cel cumparat cu o vreme in urma... am primit numai raspunsuri de genul " a schimbat producatorul reteta"...........
--------------

si noi cumparam pe an cateva tone bune de ingrediente direct din Anglia .
Am observat ca difera textura si culoarea de la transport la transport . Faina de kriil cateodata e mai fina si mai colorata (portocaliu ) , alta data e mai zgrumturoasa si mai `decolorata . Toate fainurile de peste vin ba mai deschise la culoare , ba mai inchise ....

Daca vrei sa te convingi ca este ce `trebuie .... te astept la atelier si-ti dau ce vrei direct dintr-un sac sigilat . Romanul este inventiv si baga zahar in Robin Red si sare in faina de peste :lol: ....Eu cred ca nu se mai practica aceste `gainarii dar pe vremuri era ceva `normal :D

chiar vineri trebuie sa vina un transport de la Haith`s si saptamana viitoare unul de la CC More :wink: .

se poate comanda si on -line pe http://www.4carp.ro/categorie-produs/in ... te-mixuri/ transport gratuit la comenzi peste 100 lei .

ps. nu sunt puse toate produsele inca ....la comenzi mai mari se mai negocieaza pretul :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”