LG Baits

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

LG Baits

Mesaj de freespirit »

Dupa ce am cautat sa vad daca nu exista un subiect cu aceasta tema, am deschis acest topic pentru a afla pareri si informatii despre produsele LG Baits, despre Bila de cartof, pe baza de faina de alune tigrate! Am auzit despre ele in aceasta toamna, cautand informatii despre pescuitul cu alune tigrate si cu boilies-uri cu aroma/faina de alune tigrate, am vorbit cu Lucian, si abia astept sa le probez la primavara. Cine a mai folosit, ne poate impartasi din experienta personala... :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: LG Baits

Mesaj de Andrei91 »

Pai e pe baza de cartof sau alune de tigrate :)) sau e pe ce baza vrea clientul :))))

szucs lorand
Mesaje: 716
Membru din: Mie Noi 27, 2013 19:18
Puncte: 0
Localitate: satu mare

Re: LG Baits

Mesaj de szucs lorand »

Se prinde bine cu aceste bile.din cate stiu eu nu contine faina de peste.la noi pe moby dick in satu mare s a prins bine cu ele dar si pe cetariu functioneaza bine.

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2754
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

LG Baits

Mesaj de PallBogdan »

Andrei91 scrie:Pai e pe baza de cartof sau alune de tigrate :)) sau e pe ce baza vrea clientul :))))
E pe baza de tuberculi...

Mihai L
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 07, 2015 20:22
Puncte: 0
Localitate: deva

Re: LG Baits

Mesaj de Mihai L »

am folosit bilele la un concurs in Serbia,pe Mika Alas,si pot afirma ca mi-au lasat o impresie foarte buna!nu stiu ce ingrediente foloseste la retata,cert e faptul ca bilele chiar au miros de cartofi prajiti.

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LG Baits

Mesaj de freespirit »

Andrei91 scrie:Pai e pe baza de cartof sau alune de tigrate :)) sau e pe ce baza vrea clientul :))))
Asa a denumit-o generic Bila de cartof, cu cateva arome, dar, esentialul este ca, asa cum au remarcat cei care au utilizat-o, miroase asemanator cu un cartof, de unde si denumirea... :wink:
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LG Baits

Mesaj de freespirit »

"Tigernut (cyperus sculentus lativum) sau “Chufa” – asa cum este cunoscut in Spania, nu este tocmai o nuca, ci un tubercul mic. Acesta a fost descoperit pentru prima data acum 4000 de ani si are mai multe dimensiuni.

Alunele de pamant au fost mult timp recunoscute pentru beneficiile lor pentru sanatate, deoarece au un continut bogat in fibre, proteine, zaharuri naturale."

http://shop.greensense.ro/chufa-/151-chufa.html
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: LG Baits

Mesaj de Bogdan Timis »

Sunt facute de Firma LG?
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: LG Baits

Mesaj de robyvan »

Bogdan Timis scrie:Sunt facute de Firma LG?
Samsung. :lol:
Lucian Gabrian. :wink:
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”