Meteor sau The Source?

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de Alex Matea »

Source rulat doar cu lichidul lor nutritiv si o mica stropeala de fructe nu te lasa la greu. Am facut si solubile si tari si am prins cu amandoua foarte bine.

Avatar utilizator
Bogdan Buzatu
Pescar de competitie
Mesaje: 280
Membru din: Mie Feb 28, 2007 11:25
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de Bogdan Buzatu »

Eu zic tot THE SOURCE....daca vrei ceva mai rapid,dar daca vrei mai mare...METEOR

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1844
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de robyvan »

bogdan b. scrie:Eu zic tot THE SOURCE....daca vrei ceva mai rapid,dar daca vrei mai mare...METEOR
d-acord cu Bogdan...
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Ciuchi
Mesaje: 859
Membru din: Mie Sep 09, 2009 22:40
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de Ciuchi »

The Source sincer nu am folosit, insa pot spune ca Meteor mi-a dat niste satisfactii foarte frumoase... Si mari :wink:
Daniel Ciuchendea

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de barbumarius »

Un prieten comun l-a folosit(Source-ul) langa noi la o partida pe Sarulesti si dupa vreo 2 zile in care noi prindeam peste dupa peste iar el nimic a uitat de el si a venit sa cerseasca bile :lol:

Avatar utilizator
Alex Matea
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Ian 30, 2010 17:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de Alex Matea »

Din cate tin minte si Ardy Veltkamp si Frank Warwick au venit pe Sarulesti cu Source si primul chiar a luat ceva pesti mari. :D

Avatar utilizator
Martin
Mesaje: 371
Membru din: Sâm Feb 06, 2010 8:53
Puncte: 0
Localitate: Bucureşti

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de Martin »

Faceţi un fluture din cele două sortimente şi vedeţi de care parte muşcă crapul. :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Lao
pescar de competitie
Mesaje: 1183
Membru din: Lun Noi 16, 2009 11:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de Lao »

Nu poti spune cu exactitate care e mai bun. Eu de exemplu prefer Source in ultima perioada deoarece am prins pesti multi si imi place cum miroase, dar il mai combin cu ceva. Dar nu ma indoiesc de faptul ca Meteor nu-i bun, numai ca nu am pescuit inca cu el. Daca eu personal nu am prins peste la 1016, asta inseamna ca nu e bun? Poate nu am dat corespunzator cu el sau nu le placea pestilor din balta respectiva.
Deja vorbim de niste nade si momeli foarte bune unde nu se pune la indoiala calitatea lor. Totul e sa pescuim corespunzator cu ele.

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1844
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de robyvan »

Lao scrie:Nu poti spune cu exactitate care e mai bun. Eu de exemplu prefer Source in ultima perioada deoarece am prins pesti multi si imi place cum miroase, dar il mai combin cu ceva. Dar nu ma indoiesc de faptul ca Meteor nu-i bun, numai ca nu am pescuit inca cu el. Daca eu personal nu am prins peste la 1016, asta inseamna ca nu e bun? Poate nu am dat corespunzator cu el sau nu le placea pestilor din balta respectiva.
Deja vorbim de niste nade si momeli foarte bune unde nu se pune la indoiala calitatea lor. Totul e sa pescuim corespunzator cu ele.
da ne zici cu ce combini suorce-ul???......de prinzi asa de bine??? :D :D :D :D .....asta daca nu-i vreun mare secret....
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1844
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Meteor sau The Source?

Mesaj de robyvan »

ca dupa aia iti spun io cu ce combin meteorul...... :lol: :lol:
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”