Populare Pleasa 800 bucati Crapi 5-10 kg !!!!! ??????

http://www.laculpleasa.ro

Moderator: THL

Încuiat
Avatar utilizator
otto_ph
Mesaje: 417
Membru din: Mie Feb 29, 2012 12:33
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Populare Pleasa 800 bucati Crapi 5-10 kg !!!!! ??????

Mesaj de otto_ph »

Teapa ce ne-am luat la Pleasaaa. Gratis pe viata sa-mi dea si nu ma mai duc. Pe ceas , balta este la 10 min de mine, 3 echipe , 3 rezervari , 3 standuri, 12 scule , 4 pui ai puilor de ciortan!!!!!!!! Adevaraciune de captura! Momeli cat cuprinde , inadit , aruncat ..........pauza. Pe 2 standuri de langa noi erau unii meseriasi care au stat toata noaptea cu masinile la botul calului contrar regulamentului si cand i-am intrebat si noi, asa , mai subtil pe cei "" localnici "" care la intrare ne intampinau cu monstrele de regulament in mana, DE CE???, am primit cel mai elocvent raspuns......................" Boss.....astia-s politai siii..... Eeeeee sa-nebunesca fratilii Patraulea cand am auzit asa ceva , mai frati pescari, sa vedeti belea ca-mi fugira toate ramilii pe tarlaua din spate, viermusii au facut front comun cu boiliesurilii si taiete frate ca nu mai tine. Si uite asa cum pe altii ai doare la bascheti de prostimea din jurul lor si-si afiseaza nesimtirea in vazul tuturor. Bravo voua, asa o fi cand ai 3 cohones, mai naspa e cand ai 3 cohones cu tot cu "prietenul" cu care dai mana. Sa traiesti patroane!!!
Viata este de unica folosinta, n-o cauta la 38!

- Otto Fishing Team -

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “PLEASA”