SOMN IMENS LA COPCA

Moderator: Stefan Mehedintu

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de pharaoh »

Vrei sa spui ca i-au dat perversa? :lol:
Marius Sârbu

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de Madalin Dirla »

pharaoh scrie:Vrei sa spui ca i-au dat perversa? :lol:
I-a dat perversa cu jigu' pe carca de la julit :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de zfcristian »

Stefan Mehedintu scrie:Pestele are 33,5 Kg . A fost cantarit de GOPO care am inteles are un magazin de scule de pescuit in Ploiesti.
LA MULTI ANI TUTUROR, sa fim mai buni pe 2011
Si-a luat perversa urat de tot i-a dat de l-a julit :mrgreen:
I-au dat dauna totala se pare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Cat a durat pala la scos ? 1 ora ? 60 de minute ? 3600 de secunde ??? :mrgreen:

Ps: Pe Gopo asta nu il stie nimeni ?!?!?! s-a intalnit munte cu munte dar pai sa nu gasim pe cineva care sa il stie pe individ sau sa ii recunoasca pe cei din foto !?

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1051
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de stefanmuraru »

Madalin007 scrie:am gasit comentariul pescarului pe un alt site :

exista si poza :wink:

Gomoescu Florin, localitatea: Ploiesti
Somn 33,5 kg prins cu dandineta 6 cm, lanseta xml 704, fir textil power pro 10 lb; mulineta Shimano Stradic 2500. Drilul a durat aprox 40 min iar semnele de pe el au fost facute de freza cand am largit gaura.


ai postat in alt topic Madalin :)) - acolo era vorba de altfel de somn =))

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de vijeliosul »

vedeti ma!? d-aia nu va arata lumea capturile HAHAHAHA sunteti carcotasi... daca va uitati cu atentie la somnul ala se vede clar ca ii plac fructele dupa ranjet :lol: deci a mancat cel putin o cireasa pe savarina ornate cu o gheonoaie HAHAHA :twisted: gaura din spate este veche de pe vremea cand copil fiind paduri cutreiera si se julea adesea HAHAHAHAHAHA :lol: :twisted: :lol:
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de Cristi Y »

:lol: :lol: :lol: :lol: vijeliosule , nu bem un vin fiert la o copca ??? poate dam si de Joe :wink:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de doru_croc »

vijeliosul scrie:vedeti ma!? d-aia nu va arata lumea capturile HAHAHAHA sunteti carcotasi... daca va uitati cu atentie la somnul ala se vede clar ca ii plac fructele dupa ranjet :lol: deci a mancat cel putin o cireasa pe savarina ornate cu o gheonoaie HAHAHA :twisted: gaura din spate este veche de pe vremea cand copil fiind paduri cutreiera si se julea adesea HAHAHAHAHAHA :lol: :twisted: :lol:
Invidia nene. In loc sa cautam pe sub iceberguri captura stam pe forum si carcotim...Rusine :lol: :lol: :lol:
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de vijeliosul »

Cristi Y scrie::lol: :lol: :lol: :lol: vijeliosule , nu bem un vin fiert la o copca ??? poate dam si de Joe :wink:

unde sa merg frate ca eu sunt la tara :( inca sunt julit dupa lovitura aia :( noroc ca nu am mai slabit ca altfel fugeau dreak cotofenele cu mine-n cioc :(
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

Avatar utilizator
Pro Team
Mesaje: 264
Membru din: Mar Mar 25, 2008 12:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de Pro Team »

Pe gaurica (copca) din spate nu iesea, ce sa mai zicem de echipamentul firav :?: iar despre paiele de pe el......sau o fi stat la stuf :lol: :lol:
Manitiu Razvan
PRO
Team®[/b]

Avatar utilizator
Danio
Mesaje: 173
Membru din: Lun Apr 17, 2006 12:22
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SOMN IMENS LA COPCA

Mesaj de Danio »

Da...din pacate sunt destui cei care se pozeaza cu pestii cu care se populeaza diverse balti sau care sunt prinsi la plase in diverse balti si apoi posteaza pe diverse forumuri poze cu "capturi memorabile"...unele insotite si de o mica povestioara imaginara despre montura, nada...etc.

Acum vreo 2 ani...imi aduc aminte cu aparea pe un alt forum la un topic cu capturile forumistilor o persoana care tocmai incheiase o partida cu 0 capturi pe M.V. 2( conform celorlati pescari de langa el!!! ) si postase o fotografie sau doua...cu o superba salonta de vreo 18kg care era adusa sa fie introdusa in balta... A fost si ultima postare a respectivului pe acel forum... Ca prin "minune" si postarile care contineau dovezile au disparut... Dar asta nu inseamna ca nu mai exista...dovezile...

In fine...era aproape uitata faza...dar...s-a aprins beculetul...cand am vazut cine comenteaza aceasta captura contestata... Chiar persoana de care ziceam mai sus...!!!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “BALOTESTI FIENI”