O mana intinsa de pomana !

Moderator: andrei vladeanu

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:imi este imposibil sa respect pe cineva care ma face hot
scuze
TINAND CONT DE ANTECEDENTELE ASOCIATIEI PE CARE O CONDUCI ,A-R TREBUI SA DAI DOVADA DE MAI MULTA DESCHIDERE SI SA NU MAI LASI LOC DE INTERPRETARI ,SI ATUNCI NIMENI NU A-R AVEA CE SA-TI REPROSEZE .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de cornelserbu »

ma mai uit cate o data la tv la talkshow-rile astea politice...este acolo cate un membru al "puterii" caruia i se aduc acuzatii de cele mai multe ori indreptatite, ca totul merge prost in tara asta din cauza lor...are raspunsuri pentru orice acuzatie, cad i se spune ca totul merge prost in economie el spune ca avem o crestere economica pe hartie de 0,000...%, cand e intrebat dece se fac atatea disponibilizari el spune ca se investesc fonduri europene pentru crearea a noi locuri de munca, iar una si mai tare, cand e apostrofat ca lumea, oamenii de rand nu mai pot trai din lipsa de venituri, el nu gaseste altceva mai bun de raspuns decat ca hipermarket-urile sunt pline...pana la urma e luat la misto de interlocutorii care nu mai suporta sa li se jigneasca inteligenta in asa hal...mi se pare mie sau e vre-o asemanare cu ce scrie prin topicul asta...cel putin astia din pdl nu zgarmana kktul cum vad ca fac cei de pe aici, isi vad linistiti de traba lor incercand sa nu dea ocazia opozitiei sa spuna cat de slabi conducatori sun ei.
Cornel Serbu
Friends Carp Team

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de oanavictor »

andrei vladeanu scrie:
in 2009 s-a facut un decont absolut dupa ureche, cu pixul pe o agenda. multe cheltuieli (o parte din bani au trecut si pe la tine) nu s-au regasit apoi in chitante sau facturi
in 2010 am prins in contabilitate toate cheltuielile

IN 2009 O PARTE DIN BANII MEI AU TRECUT PE LA ROSIORI .
BANII VACII AU FOST NUMAI SI NUMAI LA ROSIORU ,EU NU AM PUS MANA PE NICI UN BAN .
oanavictor scrie: ASA DIN VORBE .......FARA NIMIC DETALIAT ............SE LASA LOC LA INTERPRETARI .
NU A-R TREBUI SA FIE NIMIC DE ASCUNS FATA DE RESTUL PESCARILOR ,IAR DACA ACEST LUCRU NU SE FACE INSEAMNA CA ................. :idea:
dar ENEL-ul de ce nu prezinta la toti consumatorii de curent situatia societatii?!?

nu e nimic de ascuns dar sunt treburile apcr

ENEL ,ESTE OBLIGATA PRIN LEGE ,LA FEL CA ORICARE SOCIETATE COMERCIALA DIN LUME SA PREZINTE SITUATIA FINANCIARA A SOCIETATII ,PE CARE O POTI VEDEA ACCESAND SITE-UL DE LA REGISTRUL COMERTULUI .
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de andrei vladeanu »

oanavictor scrie:[
ENEL ,ESTE OBLIGATA PRIN LEGE ,LA FEL CA ORICARE SOCIETATE COMERCIALA DIN LUME SA PREZINTE SITUATIA FINANCIARA A SOCIETATII ,PE CARE O POTI VEDEA ACCESAND SITE-UL DE LA REGISTRUL COMERTULUI .
asta facem si noi
The One Team

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de miyagi »

Daca tot v-am gasit aici si putere si opozitie, poate sa-mi spuna si mie cineva ce drepturi i-au fost retrase AGVPS-ului prin suspendare? De a inscrie, reprezenta sau aviza loturile de pescuit sportiv la concursurile internationale cumva? Vreau sa zic ca nu e un proces de intentie adresat cuiva ci vreau sa-mi clarific niste aspecte asupra unor informatii pe care le-am dobandit in ultima vreme. Stiu ca acum 2 ani au existat anumite probleme, dar chiar s-au transat lucrurile? Multumesc.
Urban culture.

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de cornelserbu »

miyagi scrie:Daca tot v-am gasit aici si putere si opozitie, poate sa-mi spuna si mie cineva ce drepturi i-au fost retrase AGVPS-ului prin suspendare? De a inscrie, reprezenta sau aviza loturile de pescuit sportiv la concursurile internationale cumva? Vreau sa zic ca nu e un proces de intentie adresat cuiva ci vreau sa-mi clarific niste aspecte asupra unor informatii pe care le-am dobandit in ultima vreme. Stiu ca acum 2 ani au existat anumite probleme, dar chiar s-au transat lucrurile? Multumesc.
daca informatia ca agvps e suspendata in vre-un fel, vine de la stefan popescu si tind sa cred ca asa este (esti printre putinii care-l mai asculta), atunci nu are rost sa ti se raspunda pentru simplul motiv ca intrebarea e lipsita de sens :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de Andrei I »

"o mana intinsa ce nu spune o poveste ...nu primeste pomana" din Filantropia :D
Milionar excentric

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de andrei vladeanu »

filantropica

e scuzabil, conotatiile spitalicesti apartin gastii... :wink:

ps balamutica :D
The One Team

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de Andrei I »

whatever...not talking to you...
Milionar excentric

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: O mana intinsa de pomana !

Mesaj de miyagi »

cornelserbu scrie:
miyagi scrie:Daca tot v-am gasit aici si putere si opozitie, poate sa-mi spuna si mie cineva ce drepturi i-au fost retrase AGVPS-ului prin suspendare? De a inscrie, reprezenta sau aviza loturile de pescuit sportiv la concursurile internationale cumva? Vreau sa zic ca nu e un proces de intentie adresat cuiva ci vreau sa-mi clarific niste aspecte asupra unor informatii pe care le-am dobandit in ultima vreme. Stiu ca acum 2 ani au existat anumite probleme, dar chiar s-au transat lucrurile? Multumesc.
daca informatia ca agvps e suspendata in vre-un fel, vine de la stefan popescu si tind sa cred ca asa este (esti printre putinii care-l mai asculta), atunci nu are rost sa ti se raspunda pentru simplul motiv ca intrebarea e lipsita de sens :wink:
Am inteles ideea insa am mai auzit-o si in alta parte. Ma voi interesa mai bine si daca e "vreo fisha" anunt. Las restul intrebarii pe seama carcotasilor :twisted: .
Urban culture.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”