CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Scrie răspuns
CRISTIAN SILVIU
Mesaje: 47
Membru din: Lun Dec 11, 2006 18:42

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de CRISTIAN SILVIU »

merci

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de arsinel »

Bogdan am fost azi la magazin dar din pacate inca nu venise factura si nu aveai pret la SBS .
Poate cand ai preturile pui si tu aici cateva orientativ:exemplu-boiles franfurter solubile 1kg -35ron ca sa vedem macar pana faci site-ul si pentru cine nu are timp sa vina la mag sa stie ca boilesurile sunt la pretul ala ,aromelele la pretul ala ... (cate un exemplu din fiecare ) si te mai rog ca nu am vazut la magazin sa te interesezi daca-ti trimite si squid/octopus &capsuna
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de Bogdan Dragan »

arsinel scrie:Bogdan am fost azi la magazin dar din pacate inca nu venise factura si nu aveai pret la SBS .
Poate cand ai preturile pui si tu aici cateva orientativ:exemplu-boiles franfurter solubile 1kg -35ron ca sa vedem macar pana faci site-ul si pentru cine nu are timp sa vina la mag sa stie ca boilesurile sunt la pretul ala ,aromelele la pretul ala ... (cate un exemplu din fiecare ) si te mai rog ca nu am vazut la magazin sa te interesezi daca-ti trimite si squid/octopus &capsuna
Salut,

Imi cer scuze ca nu a fost totul gata astazi.
Maine o sa pun preturi orientative la mixuri, arome, lichide nutritive, etc.
Cand spui squid & octopus si capsuna presupun ca te referi la boiliesuri...o sa am sigur, ce dimensiune te-ar interesa si sa fie solubile sau tari?
Mersi mult!

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de arsinel »

Da boilesuri . de 18 tari si de 20 solubile ,cand ai factura pune un pret la cutia de 1kg sa stim.
Merci !
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de Bogdan Dragan »

arsinel scrie:Da boilesuri . de 18 tari si de 20 solubile ,cand ai factura pune un pret la cutia de 1kg sa stim.
Merci !
Azi mi-au venit si boiliesurile pe care le cautai! Maine cand ajung la magazin iti dau si un pret.
Mersi!

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de Bogdan Dragan »

arsinel scrie:Da boilesuri . de 18 tari si de 20 solubile ,cand ai factura pune un pret la cutia de 1kg sa stim.
Merci !

Arsinel,
A fost o greseala, din pacate squid cu capsuna nu avem inca, o sa ne vina dar avem squid simplu solubil la 35 lei si tari la 32 lei!!! Mersi!

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de arsinel »

Nu este problema ,deocamdata nu am nevoie,o sa am nevoie dupa 15 martie ca sa fac o proba sa vad cam cum merg si apoi la sf lui aprileie pt un concurs pe chiroiu poate pana atunci o sa-ti vina si alea cu capsuna dar pana atunci mai este ,mai vb ne mai imprietenim ,poate chiar ne vedem pe la magazin ca stau in zona si poate-mi dai niste sfaturi de ceva dulce pt primavara acum .
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
stefanmuraru
pescar de competitie
Mesaje: 1055
Membru din: Lun Dec 28, 2009 9:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de stefanmuraru »

Bogdan cum se numesc plumbii aia de 3,5 lei/buc ?

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de Bogdan Dragan »

arsinel scrie:Nu este problema ,deocamdata nu am nevoie,o sa am nevoie dupa 15 martie ca sa fac o proba sa vad cam cum merg si apoi la sf lui aprileie pt un concurs pe chiroiu poate pana atunci o sa-ti vina si alea cu capsuna dar pana atunci mai este ,mai vb ne mai imprietenim ,poate chiar ne vedem pe la magazin ca stau in zona si poate-mi dai niste sfaturi de ceva dulce pt primavara acum .

Cu cea mai mare placere! Te astept pe la magazin cand ai timp!

Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CARP SHOP - BOGDAN DRAGAN

Mesaj de Bogdan Dragan »

stefanmuraru scrie:Bogdan cum se numesc plumbii aia de 3,5 lei/buc ?
Salut Stefan,
Sunt plumbi produsi de firma Ultimate Vision! Inline diverse modele sau plumb pierdut diverse modele!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA FORUM”