SEVYLOR Fish Hunter HF 250

Moderator: Dan Mateianu

Încuiat

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SEVYLOR Fish Hunter HF 250

Mesaj de miyagi »

Ce diferenta este intre alea din Decatlon si cea de la noi din bazar care era cu peste 500 de lei mai scumpa? Aveti idee?
Urban culture.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SEVYLOR Fish Hunter HF 250

Mesaj de Albert »

Cred ca asta e:
"Barca este formata dintr-o camera principala si una de siguranta, constructie care ii confera un nivel inalt de siguranta, eliminand riscul ca un crap de peste 20 kg sa te traga pe unde vrea el." :lol: :lol: :lol:
Acum serios, pe site-ul in cauza descrierile facute produselor legate de pescuit sunt cel putin naive.Rad de fiecare data cand ma "dau" pe el.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SEVYLOR Fish Hunter HF 250

Mesaj de miyagi »

Albert scrie:Cred ca asta e:
"Barca este formata dintr-o camera principala si una de siguranta, constructie care ii confera un nivel inalt de siguranta, eliminand riscul ca un crap de peste 20 kg sa te traga pe unde vrea el." :lol: :lol: :lol:
Acum serios, pe site-ul in cauza descrierile facute produselor legate de pescuit sunt cel putin naive.Rad de fiecare data cand ma "dau" pe el.
Am patit si eu acelas lucru si am crezut ca e de la sevraj da` daca sti si tu deja suntem doi si e cert ca au nevoie de cineva mai cu doxa pe PR.
Urban culture.

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: SEVYLOR Fish Hunter HF 250

Mesaj de miyagi »

Oricum sunt niste tampenii chinezesti ( scrie si pe ele ) expuse la pret de marci consacrate. Aia de 3,3m avea balonul mai subtire decat aia de 2,7, era mai ingusta decat cea mica si la pret de Zodiac. Se strica incet incet si Decatlonul.
Urban culture.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DECATHLON”