DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TEXT

Desfasurare, clasamente, fotografii, discutii, polemici, propuneri, decizii.

Moderator: gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Dragos Sinca »

Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

SIMESCU VALENTIN scrie:
Val scrie:Nu mai vorbii de non combat ca are Florentin Iuga o intreaga strategie , enuntata si demonstrata , prin care Iulian ( GL ) a pus lansetele pe mal si a lasat pe alt pescar sa ameninte grav , o efemera , dar pina la urma definitiva , pozitie nr 1 a unui stand Nexgen .
Adica , pe romaneste si cine e drept la cap si are pretentii ca si poate discuta argumentativ , Iulian stind capra :wink: :wink: , a facut joaca adversarului lui Nexgen ... dar daca tot nu avem ce scrie mai apar inepti ca Florentin care promoveaza "Breaking news - a iesit Luna de pe orbita" , "Val Pangica are 5 testicole" , "Dinozauarii se intorc - in direct la TV , "Baboieru este pescar de stiuca" , . samd ....... si ce e mai grav ca le justfica printr-un dialog incredibil . Capra si tzapul sunt prieteni ... dar pina la o adica ! Atunci cind evidenta CLARA este alta ..., belim tzapul !
Ba da te iei de toata lumea VERONICO , cu florentin ce mai aiii marcele
Campionule ai pescuit si tu o secunda sau tu esti savantul
Ce te arde frate ? Vezi pe infopescar sau baricada ce poze le-au pus baietilor de la GL - stau capre , samd . "Primiti cu capra" ? - asta e textul ! Pai asa capre sa le fie lor de cap , ca daca puteau , si era normal pentru timpul lor sa vrea , mai prindeau ceva ( 1-2-3-4 crapi ) si ne era si noua mai usor ..... Nu stiu daca intelegi - acuzi de capra pe unul care daca prindea peste , nu facea altceva decit NexGen-ului sa ii fie bine .............. I-a vezi tu cum sta treaba cu postarile astea .... Iar cit de mult sau deloc am pescuit eu - e o treaba interna si noi am rezolvaat-o si fara tine . Nu te mai baga aiurea , fara sa stii joaca ...
Ultima oară modificat Vin Iul 01, 2011 22:55 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
lacul Draghiceni jud. olt

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

SIMESCU VALENTIN scrie:
Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
Vali ce e cu tine ? Uitata-te sa vezi ce ineptii fac astia pe 2 site-uri si lasa copilul in pace ! CUM POTI SA ACUZI PE GL CA A STAT CAPRA CIND ECHIPEI NEXGEN ERA FOARTE IMPORTANT CA IULIAN SA PRINDA PESTE SI SA TREACA DE MITRANESCU ????? Din punctul meu de vedere este culmea OTV-ului !!!!
Daca la o minima analiza nu suntem de acord inseamna ca am inebunit cu totii .......

Avatar utilizator
Dragos Sinca
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 446
Membru din: Mar Ian 12, 2010 8:59

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Dragos Sinca »

SIMESCU VALENTIN scrie:
Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
Incearca fara "Baaa" ca nu suntem la "caminul cultural". Stii ce e ala un purtator de cuvant? Uneori ar fi util...

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Ce te arde frate ? Vezi pe infopescar sau baricada ce poze le-au pus baietilor de la GL - stau capre , samd . "Primiti cu capra" ? - asta e textul ! Pai asa capre sa le fie lor de cap , ca daca puteau , si era normal pentru timpul lor sa vrea , mai prindeau ceva ( 1-2-3-4 crapi ) si ne era si noua mai usor ..... Nu stiu daca intelegi - acuzi de capra pe unul care daca prindea peste , nu facea altceva decit NexGen-ului sa ii fie bine .............. I-a vezi tu cum sta treaba cu postarile astea .... Iar cit de mult sau deloc am pescuit eu - e o treaba interna si noi am rezolvaat-o si fara tine . Nu te mai baga aiurea , fara sa stii joaca ...[/quote]
TU esti si fraier , ce te freaca grija ca scrie de petre i , nu vezi ca dai cartile pe dos, lasa creerul sa-si faca treaba si savanti sa scrie
lacul Draghiceni jud. olt

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

@Vali Simescu

ai telefonul meu de ceva vreme si iti spun eu cum sta joaca si ce timpenii se scriu pe alte Forumuri ! Crede-ma ce vom distra la greu .

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Val scrie:
SIMESCU VALENTIN scrie:
Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
Vali ce e cu tine ? Uitata-te sa vezi ce ineptii fac astia pe 2 site-uri si lasa copilul in pace ! CUM POTI SA ACUZI PE GL CA A STAT CAPRA CIND ECHIPEI NEXGEN ERA FOARTE IMPORTANT CA IULIAN SA PRINDA PESTE SI SA TREACA DE MITRANESCU ????? Din punctul meu de vedere este culmea OTV-ului !!!!
Daca la o minima analiza nu suntem de acord inseamna ca am inebunit cu totii .......
Este saitul lor ,scriu oameni ce vor, va unbla la creer , treba voastra , lasal pe AV,GT,BD,VB sa duca steagul
lacul Draghiceni jud. olt

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de Val »

Suna-ma , daca vrei !
Ultima oară modificat Vin Iul 01, 2011 23:17 de către Val, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: DESFASURARE FINALA TANCABESTI 23-26 IUNIE 2011 - LIVE TE

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Dragos Sinca scrie:
SIMESCU VALENTIN scrie:
Dragos Sinca scrie:Mare atentie la ultimele doua apelative pe care i le adresezi lui Val. Tu ai incercat o ironie, dar nu ti-a iesit. :wink:
:lol: :lol: :lol: Baaaa daca vroiam o ironie foloseam mp si stiam eu ce sai iau........
Cu tinutul ce sa-mi tina,, SICA,, sau esti PURTATOR DE CUVANT
Incearca fara "Baaa" ca nu suntem la "caminul cultural". Stii ce e ala un purtator de cuvant? Uneori ar fi util...
Ba sica,,,, dute si trezestel pe taicato ca poate stai in casa cu el sau spunei ca stai pe net
Erai tu persoana desemnata sa-ti dai cu parerea de ce i-am scris lui val , stai in banca ta si nu te mai oferi voluntar
lacul Draghiceni jud. olt

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Campionatul National de Pescuit la Crap”