inele lanseta

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
ily
Mesaje: 159
Membru din: Mie Feb 23, 2011 18:44
Puncte: 0
Localitate: sibiu

inele lanseta

Mesaj de ily »

am si eu o rugaminte daca ma poate ajuta cineva,as dori sa schimb inelele de pe 3 lansete fox au inel de plecare mai mic de 40 si as dori sa le schimb.sunt niste lanset deosebite si nu vreau sa renunt la ele.as dori un sfat,o sugestie de unde le pot lua sau poate are cineva de vanzare,dar nu la pretul de la t....f.... unde au doar fuji care costa cel de 50 peste 150 lei.nu tin neaparat sa fie fuji. multumesc.

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: inele lanseta

Mesaj de gor965 »

Kigan - 50 mm , 62 ron , la Fisela !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: inele lanseta

Mesaj de robyvan »

ily scrie:am si eu o rugaminte daca ma poate ajuta cineva,as dori sa schimb inelele de pe 3 lansete fox au inel de plecare mai mic de 40 si as dori sa le schimb.sunt niste lanset deosebite si nu vreau sa renunt la ele.as dori un sfat,o sugestie de unde le pot lua sau poate are cineva de vanzare,dar nu la pretul de la t....f.... unde au doar fuji care costa cel de 50 peste 150 lei.nu tin neaparat sa fie fuji. multumesc.
bune lansetele, nu le da...schimba inelele.... :) :) ....le cunosc perfect, da la mine au plecat :wink:
slowly we rot- by Obituary

ily
Mesaje: 159
Membru din: Mie Feb 23, 2011 18:44
Puncte: 0
Localitate: sibiu

Re: inele lanseta

Mesaj de ily »

multumesc gor965 si tie robyvan

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”