Nash DT Extreme MK3 vs. Chub Vizor vs. Trakker Armo MK2

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Nash DT Extreme MK3 vs. Chub Vizor vs. Trakker Armo MK2

Mesaj de popescu59 »

Am o mare nedumerire, de ce numai corturile facute e firmele care fac produse pescaresti este cel mai ce?
Pe ce criterii va bazati?
Uite si eu am avut o mare dilema pina am luat cortul care imi place .
Inainte de acesta din urma de care sunt super multumit am mai cumparat 2 corturi si va spun sincer am fost dezamagit .
Am cautat un cort in care sa pot sta ca omul in picioare fara sa ma aplec cind intru sau ies din cort si va spun sincer la firmele de articole pescaresti nu am gasit .
In final mam oprit la firma Brunner it. care are niste corturi super si calitate si mult confort.
M-a costat 14 mil si inca 4,5 mil m-a costat invelisul pentru iarna total 18,5 mil de care sincer va spun nu imi pare rau.
Cortul are 4 locuri de dormit si in plus are o terasa interioara de 9m patrati unde lejer intra 2 paturi fara problema.
Are usa de la intrare care se poate muta mai spre locurile de dormit oferind vara o terasa descoperita la partea din fata fara sa deranjeze persoanele care ar dormii pe locurile de dormit. Are 5 m lungime si 3 m latime si o inaltime de 2,25 m
Intrun final ma intreb din nou ce au in plus corturile de firma de la furnizorii de articole de pescuit?
Mentionez ca am fost cu cortul acum 2 saptamini noaptea cind pe balta au fost -3 grade si pot spune ca s-a comportat excelent cu 2 sisteme de incalzit pe butelie care au loc lejer in cort am avut noaptea 14 grade.
Va pot spune ca m-am dotat cu tot ce trebuie pentru a te simti bine la o partida de pescuit, cortul care ofera spatiu lejer , panou solar fotovoltaic de 90w care imi da independenta la sursa de 220v , tv lcd , antena satelit focus, laptop , dus electric , 3 sisteme de incalzit pe gaz. Toate cele enumerate au loc lejer in cort oferind confortul dorit pentru a te relaxa.
Fişiere ataşate
007.jpg
007.jpg (62.1 KiB) Vizualizat de 780 ori

inferno
Mesaje: 886
Membru din: Lun Dec 13, 2010 15:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Nash DT Extreme MK3 vs. Chub Vizor vs. Trakker Armo MK2

Mesaj de inferno »

mk2 sau mk3 nash parerea mea cele mai tari si cele mai rezistente atat materialul cat si barele .cu respect :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”