Mesagerie Privata

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesagerie Privata

Mesaj de Roger »

Dle Administrator ,

Am observat cu mirare, ca am ceva mesaje private care asteapta ...de zile sa se duca la destinatar..

Ceea ce e ...neclar este ca nu se respecta ordinea FIFO(first in-first out)..Asadar din , sa zicem ,trei mesaje trimise intr-o zi , au ajuns la destinatie doar cel de-al doilea si cel de-al treilea. :shock:

Puteti sa remediati , in caz de defectiune, sau sa ma(ne)informati care este algoritmul dupa care pleaca mesajele private ?
La ora cand va scriu am doua mp in folderul de ...in curs de expediere

Multzumesc
Alexandru Marcu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Dragul meu - acelasi lucru il intimpin si eu ! Ai rabdare si vor pleca toate !!

PS - nu am stiut ca tu esti cel cu cainele - ca rupeam carne din tine si acum ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pai se poate !!!! Adrian chiar e painea lui Dumnezeu si nu a deranjat pe nimeni in viata lui ! Noi suntem mai tabaciti de pe Forumurile astea dar baiatul asta chiar nu are nici o vina !

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

Pentru ultima data - Cautati pe forumul ala si o sa gasiti undeva ceva scris de dvs in legatura cu acel caine.
Sub cuvant de onoare si public afirm ca nu am facut nici un misto in acel caz.
Nu am considerat ca e necesar sa aduc probe in apararea mea.Dar daca nu e suficient sa o spun a nshpea oara o sa caut pasajul respectiv si o sa fac
un link.

Va rog sa credeti ca asa a fost.. :)

p.s.Pentru cazul in care nu ma credeti ...Ce tip de rod pod folositi ? :D
Alexandru Marcu

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

Acest topic este din ianuarie 2004 iar discutia cu pricina a avut loc in vara-toamna..La vremea scandalului va(ma) intrebati de unde stiu eu de sasa..De aici :

http://www.crap.ro/forum/phpBB2/viewtop ... c&start=36

Si cu asta cred ca i-am pus cruce definitiv.
Alexandru Marcu

danr
Mesaje: 285
Membru din: Mar Ian 11, 2005 17:50
Puncte: 0

Mesaj de danr »

cu mesajele private situatia sta in felul urmator:

in "mesaje in curs de trimitere" aveti mesajele care de fapt nu au fost citite de destinatar
cand destinatarul le citeste dispar de acolo
deci ele sunt trimise de fapt dar nu sunt citite

Avatar utilizator
Roger
Mesaje: 114
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:57

Mesaj de Roger »

Mda...It make sense...
Dar am scris mp cuiva care sigur a postat cel putin o data de la data la care am trimis eu mesajul.Nu pot sa cred ca il ignora in mod intentionat.

De verificat.Eu am de ieri un mp pentru dl Bibu.Dl Bibu a postat cel putin o data...de la data(si ora)cand am trimis eu mp.

Sa trag concluzia ca Dl Bibu nu vrea sa citeasca mp(care mp e un raspuns :shock: ) ??

Ciudat...
Alexandru Marcu

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Domnul Bibu are ciudateniile lui ! Nu da vina pe program !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps - cit priveste rod-podul nu iti recomand ! E un prototip din inox care are vreo 10 kg in ambele sectiuni fata- spate , greu de inghitit si mai greu de digerat ! Oricum te-am iertat , daca ne vedem poate mai negociem si raminem la un V suport de lanseta , de ala mic de plastic . Cu 2 guri de vodca l-ai dizolvat si iesi cu fruntea sus !! :lol: :lol: :lol:

DanC
Mesaje: 36
Membru din: Mie Feb 09, 2005 10:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de DanC »

scuzati-ma ca intervin
despre ce rod-pod vorbim? :?:

Daniel Verdete
Mesaje: 286
Membru din: Lun Ian 17, 2005 9:38
Puncte: 0
Localitate: Mioveni - Arges

Mesaj de Daniel Verdete »

Aceiasi problema cu a lui Roger a aparut si la mine.
Am trimis ieri de dimineata un mesaj privat, iar persoana careia ii era adresat MP a postat de cel putin 3 ori de atunci. Am verificat si in "cutia cu mesajele in curs de trimitere" si este tot acolo.
Cred ca nu apare la destinatar caseta de dialog prin care il informeaza ca are un mesaj privat.

D-le Val nu cumva este o problema tehnica?

Cu respect,
Daniel Verdete

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Probabil persoana care ar trebui sa fie anuntata printr-o fereastra de aparitia unui mesaj are instalat vreun "pop-up blocker"!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ARHIVA”