SAKAL LACHE S!!!

Unde pescuim? Partide de pescuit. Comentarii, concluzii si recomandari pentru baltile de crap.

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, gor965

Încuiat
titiherle
Mesaje: 2
Membru din: Dum Feb 07, 2010 20:51
Puncte: 0
Localitate: Arad

SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de titiherle »

Stimate domn..."Sakal"...(mi-ar fi facut o deosebita placere sa atasez apelativul de domnnumelui si nu pseudonimului), numele meu este Herle Titi-Teodor, avand userul "titiherle", nascut acum vreo 55 ani,undeva pe malurile Crisului Alb,(detaliu care poate face diferenta), catalogat de un profesor...( in ale pescuitului in mod special) drept " imitatie de pescar ", adept al pescuitului "la stationar...si tot ce deriva din aceasta) dar care cocheteaza si cu pescuitul la crap in limitele amatorismului. Nu inseamna ca nu ar fi loc si de mai bine. Am aflat de existenta acestui..sait..(scris romaneste) in urma cu, cateva ore, la o mica, dar constructiva, (zic eu) intrunire pescareasca, din cadrul unui club al pescarilor sportivi din aceasta vestica parte a tarii ( sa nu uitam faptul ca mai nou se incearca a n-i se demonstra faptul ca "soarele rasare de la vest si nu de la est")...politic vorbind. Am intrat pe topic si l-am citit "d-al capo al fine".......am vazut invidii, am vazut "pupincurisme", am vazut laude, incurajari si multumiri. Cunosc locatia belti pe care ai cumparato, inca de pe vremea lui "Targovisteanu'npuscatu saracu", stiu toate "mainile" prin care a trecut. Nu pot sa nu apreciez faptul ca insfarsit in aceasta parte a tarii ia nastere o locatie de pescuit la crap si nu numai...I-ti doresc in dulcele grai ardelenesc " sanatate si putere in partile slabe ca la cal in piept". Iti multumesc, sincer, din suflet, pentru ca ai curajul si puterea financiara sa investesti ( poate in detrimentul familiei tale) in acest nobil si frumos sport...PESCUITUL...Sa ai maximum de sanatate si puterea de a trece peste toate piedicile ce l-e vei avea in cale.
Cu stima si respect....titiherle....zis titi'saracu

P.S ....Anunt auditoriul.....nu cunosc stapanul beltii....nu fac reclama......cunosc doar fosta balta si din pozele de pe sait viitoarea balta....sincer respect pentru efortul de orce natura depus pentru promovarea si intrarea in normalitate al pescuitului sportiv ROMANESC.........Tot respectul.......Este prima si poate ultima mea interventie pe acest forum........FIRE'INTINSE TUTUROR.....(inclusiv pescarilor "forumisti")

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de robyvan »

clona pupincurista...... :lol: :lol: :lol:
slowly we rot- by Obituary

titiherle
Mesaje: 2
Membru din: Dum Feb 07, 2010 20:51
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de titiherle »

Stimati domni vizitatori al acestui ....sait....in prostia mea, datorita batranetii si incapacitatii mele de a lucra cu acest nou instrument denumit internet...forum...am deschis din greseala o a 2-a cale de discutii despre SAKAL LAKE S!!!. Cu scuzele de rigoare rog moderatorii sa inchida topicul, discutiile viitoare urmand sa fie atasate vechiului topic......daca este posibil......Multumesc pentru intelegere....titiherle

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de robyvan »

vezi ca celalalt Sakal LACHE s e inchis......batrane :lol: :lol: :lol:
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de Saky »

titiherle scrie:Stimate domn..."Sakal"...(mi-ar fi facut o deosebita placere sa atasez apelativul de domnnumelui si nu pseudonimului), numele meu este Herle Titi-Teodor, avand userul "titiherle", nascut acum vreo 55 ani,undeva pe malurile Crisului Alb,(detaliu care poate face diferenta), catalogat de un profesor...( in ale pescuitului in mod special) drept " imitatie de pescar ", adept al pescuitului "la stationar...si tot ce deriva din aceasta) dar care cocheteaza si cu pescuitul la crap in limitele amatorismului. Nu inseamna ca nu ar fi loc si de mai bine. Am aflat de existenta acestui..sait..(scris romaneste) in urma cu, cateva ore, la o mica, dar constructiva, (zic eu) intrunire pescareasca, din cadrul unui club al pescarilor sportivi din aceasta vestica parte a tarii ( sa nu uitam faptul ca mai nou se incearca a n-i se demonstra faptul ca "soarele rasare de la vest si nu de la est")...politic vorbind. Am intrat pe topic si l-am citit "d-al capo al fine".......am vazut invidii, am vazut "pupincurisme", am vazut laude, incurajari si multumiri. Cunosc locatia belti pe care ai cumparato, inca de pe vremea lui "Targovisteanu'npuscatu saracu", stiu toate "mainile" prin care a trecut. Nu pot sa nu apreciez faptul ca insfarsit in aceasta parte a tarii ia nastere o locatie de pescuit la crap si nu numai...I-ti doresc in dulcele grai ardelenesc " sanatate si putere in partile slabe ca la cal in piept". Iti multumesc, sincer, din suflet, pentru ca ai curajul si puterea financiara sa investesti ( poate in detrimentul familiei tale) in acest nobil si frumos sport...PESCUITUL...Sa ai maximum de sanatate si puterea de a trece peste toate piedicile ce l-e vei avea in cale.
Cu stima si respect....titiherle....zis titi'saracu

P.S ....Anunt auditoriul.....nu cunosc stapanul beltii....nu fac reclama......cunosc doar fosta balta si din pozele de pe sait viitoarea balta....sincer respect pentru efortul de orce natura depus pentru promovarea si intrarea in normalitate al pescuitului sportiv ROMANESC.........Tot respectul.......Este prima si poate ultima mea interventie pe acest forum........FIRE'INTINSE TUTUROR.....(inclusiv pescarilor "forumisti")


Multumesc !!! :D :D :D :D :D

a fost tare aseara, vinul ala rosu a fost beton !

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de Saky »

robyvan scrie:clona pupincurista...... :lol: :lol: :lol:
robyvan scrie:vezi ca celalalt Sakal LACHE s e inchis......batrane :lol: :lol: :lol:
De data asta ai intrecut masura !
sa ne vedem sanatosi prin Timi :wink:


@Admin

Inchide te rog si Topicul asta !

Multumesc !

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: SAKAL LACHE S!!!

Mesaj de robyvan »

Sakal scrie:
robyvan scrie:clona pupincurista...... :lol: :lol: :lol:
robyvan scrie:vezi ca celalalt Sakal LACHE s e inchis......batrane :lol: :lol: :lol:
De data asta ai intrecut masura !
sa ne vedem sanatosi prin Timi :wink:


@Admin

Inchide te rog si Topicul asta !

Multumesc !
da....abia astept scuzele tale.....stii tu pt ce.....Sarbatori Fericite!
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Balti de Crap”