De vanzare

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
carpkiller
Mesaje: 119
Membru din: Dum Ian 09, 2005 20:33

De vanzare

Mesaj de carpkiller »

Rod POD pelzer - 450RON
Cort Nash Outlaw Huricane - 400 RON

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Cortu ewste o mizerie n- o sal vinzi niciodata la bani aia. E calitatea celor din Euro[pa, numai ca scrie Nash pe el.

Avatar utilizator
carpkiller
Mesaje: 119
Membru din: Dum Ian 09, 2005 20:33

Mesaj de carpkiller »

@olteanu
Bai mosule vezi de treaba ta si nu te mai baga ca musca in cacat, oricum eu am cort fox, am postat pt cineva

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

carpkiller scrie:@olteanu
Bai mosule vezi de treaba ta si nu te mai baga ca musca in cacat, oricum eu am cort fox, am postat pt cineva
Nu credeti killeru' !!!
Vinde la supra-pret si dupa aia mananca la Ruby Tuesday!
:lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Mesaj de Cristi Y »

adrian olteanu scrie:Cortu ewste o mizerie n- o sal vinzi niciodata la bani aia. E calitatea celor din Euro[pa, numai ca scrie Nash pe el.

Vad ca faci o pasiune din a critica ( am citit si postarea catre Viorel Olteanu) ... nu am vazut sa-ti fi cerut cineva parerea despre calitatea produselor si totodata este lipsit de fair-play sa bagi betze in roate unei vanzari . Daca te intereseaza baga-te daca nu lasa omul sa-si vanda lucrul cu cat vrea
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
carpkiller
Mesaje: 119
Membru din: Dum Ian 09, 2005 20:33

Mesaj de carpkiller »

Ce-i drept, Patabum, am fost f uimit ca ne-am intalnit acolo :D :D :D nu te-am recunoscut din prima... nici din a-2-a...., dar, nici nu te-am vazut decat in haine "pescaresti" pana atunci!!

Avatar utilizator
patabum
Mesaje: 145
Membru din: Mar Ian 11, 2005 9:13

Mesaj de patabum »

carpkiller scrie:Ce-i drept, Patabum, am fost f uimit ca ne-am intalnit acolo :D :D :D nu te-am recunoscut din prima... nici din a-2-a...., dar, nici nu te-am vazut decat in haine "pescaresti" pana atunci!!
Sa fii sanatos si plin de noroc! Nu-i bai, semn clar ca ma imbogatesc :wink:
Facem 50-50!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”