Sarulesti,sa traiesti.

Moderator: Dan Mateianu

Încuiat
Adrian B
Mesaje: 364
Membru din: Mar Iun 06, 2006 14:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Sarulesti,sa traiesti.

Mesaj de Adrian B »

Am fost sambata 30.09.2006 pe Sarulesti fara sa stiu ca aceasta este inchisa pescuitului sportiv si asta pt ca nu exista o persoana de contact, stiu eu, poate un site modern de unde poti obtine informatii..etc. Site-ul radutalake e de toata jena. Daca o balta care se vrea printre primele din lume la pescuitul crapului are un asemenea site atunci e ok, insa le spun proprietarilor ca nu au respect pt pescari.Daca exista totusi un site profesionist despre sarulesti pe care eu nu-l stiu, atunci imi cer scuze si va rog pe cei ce cititi acest articol recomandati-mi-l si mie.
In fine... am inteles ca balta e inchisa pana la sfarsitul anului.
O rugaminte, recomandati-mi o balta accesibila (40-50 ron), civilizata,curata, de crap si la circa 50-60 km de Bucuresti. Astept recomandarea dvs. si pe privat.
Multumesc

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Re: Sarulesti,sa traiesti.

Mesaj de vijeliosul »

O rugaminte, recomandati-mi o balta accesibila (40-50 ron), civilizata,curata, de crap si la circa 50-60 km de Bucuresti. Astept recomandarea dvs. si pe privat.
Multumesc[/quote]


incearca Niculestiul :wink: daca nu sti unde este baga mesaj :twisted:
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sarulesti,sa traiesti.

Mesaj de EX-UL »

vijeliosul scrie:O rugaminte, recomandati-mi o balta accesibila (40-50 ron), civilizata,curata, de crap si la circa 50-60 km de Bucuresti. Astept recomandarea dvs. si pe privat.
Multumesc

incearca Niculestiul :wink: daca nu sti unde este baga mesaj :twisted:[/quote]

Pai daca ai pescuit tu Vali - mai e peste pe Niculesti ? :))

Adrian B
Mesaje: 364
Membru din: Mar Iun 06, 2006 14:24
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Adrian B »

:)
ok, unde este aceasta balta Niculesti?
poate imi puteti da si niste relatii cu privire la taxa,conditii,cum este accesul auto,ce ai voie sa faci...ce n-ai voie..pt ca asa e normal cand mergi pe o balta privata, sa te interesezi care sunt conditiile de pescuit si incerci sa le respecti.
Si ce pesti sunt pe aceasta balta?Ce cantitate de peste se poate retine?
Repet, poate sunt multi pescari care nu vor sa dea relatii..de frica sa nu se umple balta de pescari manelisti, insa pe cei ce vor sa ma ajute cu un sfat ii astept si pe privat.
Multumesc

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SARULESTI”