DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere orice altceva in afara articolelor de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Mesaj de Cristi Matei »

ideea este ca orice detector care functioneaza in banda K merhe, este bun, dar numai in momentul cand a luat pe altcineva din fata si ai timp sa mai faci ceva. smecheria e sa nu fii cap de coloana ca el tiuie dar deja ai furat-o. asta cu 3 km este de domeniul sf. pozele se fac de la 200-300m. nu mai intru in detalii. trebuie doar sa crezi si sa nu aburesti lumea degeaba. :wink:

adysandj
Mesaje: 19
Membru din: Lun Ian 30, 2012 12:55

Re: DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Mesaj de adysandj »

Daca te simti ABURIT este problema ta.
Eu am deschis acest topic pentru a vinde un detector radar nu sa iti dau tie subiect de "barfa". Daca ai nevoie de asa ceva te rog incearca in parc sau la coltul blocului.
Have a nice day.
PS ANUNTUL ESTE INCA VALABIL CHIAR DACA ESTE UN PIC CAM "ABURIT"

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Mesaj de doru_croc »

Eu am un beltronics montat in bara care a fost vreo 1000 eu la data achizitiei si cuplat cu o statie motorola de 4w si amplificator de 35w mi-a mai diminuat cotizatiile la bugetul de stat, exceptand depasirile pe linie continuua si berea la volan
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

adysandj
Mesaje: 19
Membru din: Lun Ian 30, 2012 12:55

Re: DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Mesaj de adysandj »

Si daca tot vrei sa revin cu alta ABUREALA (de 3 km ) te rog sa consulti formurile deschise pe acest subiect(nu promovez site-ul dar se gaseste foarte simplu) si poti afla detalii acolo. Mai jos pun citatul unui user care avea o nelamurire cu o varianta mai veche decat ce promovez eu:

Salutare.Nu de mult mi-am cumparat un detector cobra xrs 9440 si cred ca am o problema sau nu stiu eu sa il folosesc.......
Deci...l-am instalat,functioneaza,dar ce ma supara pe mine este faptul ca atunci cand exista radar mobil(pe masina)nu ma avertizeza din timp,doar cu vreo 100m inainte.Am citit manualul de utilizare in speranta ca poate aflu ceva setare sa detecteze radarul de la o distanta mai mare,dar nimic.Am prieten care are cobra model mai vechi si lui ii detecteaza de la aproximativ 3km.Va rog daca aveti careva idee si imi puteti da un sfat despre cum pot sa il fac sa detecteze de la distanta mai mare radarul ii bine primit.Va multumesc anticipat.

Avatar utilizator
Cristi Matei
pescar de competitie
Mesaje: 1246
Membru din: Dum Sep 23, 2007 20:44
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Mesaj de Cristi Matei »

@achizitionez eu detectorul de radar si ofer 1000 ron ,dar pe probate , in fata radarului montat pe MCV de la distanta de 1 km ( de unde te poate detecta) , dar daca nu merge te costa 500 Eur deranjul ...te bagi ??? :roll:

apropos , tu de ce-l vinzi ???@
acum deja eschivezi niste intrebari. nu prea am chef de tine dar vad ca nu a lasi...

adysandj
Mesaje: 19
Membru din: Lun Ian 30, 2012 12:55

Re: DETECTOR RADAR COBRA XRS9540

Mesaj de adysandj »

ai numar de telefon
baga mare si ne intalnim
Anuntul inca VALABIL

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Bazar Diverse”