Mari reduceri de pret la produsele Dynamite Baits

Moderator: Calin Visoianu

Încuiat
Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Mari reduceri de pret la produsele Dynamite Baits

Mesaj de Calin Visoianu »

Se apropie sezonul de pescuit la crap, asa ca in luna februarie beneficiati la Doctor Fishing de mari reduceri de preturi la toate produsele din gama Dynamite Baits.
Doctor Fishing

pilbak levente
Mesaje: 676
Membru din: Mar Sep 21, 2010 20:37
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Mari reduceri de pret la produsele Dynamite Baits

Mesaj de pilbak levente »

bile Dynamyte Fresh Squid octopus%Black Pepper de 20mm vor mai fi pe stoc?

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mari reduceri de pret la produsele Dynamite Baits

Mesaj de Calin Visoianu »

Ne pare rau, in momentul acesta nu le avem pe stoc.Acest tip de boilies-uri se produc in mod special pentru piata Europei si niciodata pentru cea din Marea Britanie.Pentru ele se fac comenzi separate, iar cei de la Dynamite le introduc in productie atunci cand considera ca au colectat comenzi pentru o cantitate suficienta.Speram sa le primim si pe acestea incepand cu luna martie. Oricum, va asiguram ca vom anunta pe site atunci cand vor sosi. Va multumesc.
Doctor Fishing

simion.soare
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mar 08, 2011 20:04

Re: Mari reduceri de pret la produsele Dynamite Baits

Mesaj de simion.soare »

Ai variante chiar si autohtone ! :lol: Exploziv de la Planet. Si de la Solar gasesti varianta SQUID.
LIKE ambele ! :mrgreen: Scuze ca am intervenit la topicul magazinului , dar cred ca aveti si variantele de "rezerva" prin magazin !

pilbak levente
Mesaje: 676
Membru din: Mar Sep 21, 2010 20:37
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Mari reduceri de pret la produsele Dynamite Baits

Mesaj de pilbak levente »

simion.soare scrie:Ai variante chiar si autohtone ! :lol: Exploziv de la Planet. Si de la Solar gasesti varianta SQUID.
LIKE ambele ! :mrgreen: Scuze ca am intervenit la topicul magazinului , dar cred ca aveti si variantele de "rezerva" prin magazin !
Chiar daca sunt si alte variante eu am super incredere in acele bile care mi-au adus niste satisfactii in niste partide pe care le credeam pierdute,si numai peste mare,asa ca eu sper sa se mai faca pentru ca era si bun si nici pretul nu era exagerat de mare :!:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”