vand rod pod,avertizori si swingere

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
ali alx
Mesaje: 433
Membru din: Sâm Noi 05, 2011 18:02
Puncte: 0
Localitate: IASI

vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de ali alx »

vand rod pod prowess opium 4 posturi http://www.totalfishing.ro/rod-pod-prow ... -3219.html PRET 190 Ron avertizor Carp Expert rosu,albastru,galben,verde http://www.magazinulupeste.ro/avertizoa ... rt-ng.html PRET 35 Ron buc swingere energo team rosu,albastru,galben,verde http://www.magazinulupeste.ro/avertizoa ... -gy-1.html Pret 10 ron

ali alx
Mesaje: 433
Membru din: Sâm Noi 05, 2011 18:02
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de ali alx »

pentru detali 0740847680

Lucifer72
Mesaje: 13
Membru din: Joi Feb 09, 2012 16:59
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de Lucifer72 »

Salut, imi poti spune ce vechime au avertizorii si swingerele. O poza cu ele se poate?
Multumesc anticipat pentru raspuns.

ali alx
Mesaje: 433
Membru din: Sâm Noi 05, 2011 18:02
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de ali alx »

ti am trimis pm

ali alx
Mesaje: 433
Membru din: Sâm Noi 05, 2011 18:02
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de ali alx »

avertizori si swingeri rezervati ramane rod podul

darius123
Mesaje: 682
Membru din: Lun Iun 21, 2010 0:43
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de darius123 »

Ati apucat sa rezolvati ceva cu swingerele?Nu este urgent, imi spuneti cand ati facut coletul si va trimit datele de livrare.Multumesc

darius123
Mesaje: 682
Membru din: Lun Iun 21, 2010 0:43
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de darius123 »

Alt om de ,, cuvant''.Dau mesaj privat acum 2 zile, l-am sunat ieri pe om, vorbesc cu Dansul toate detalile, ramand ca astazi sa ma contacteze pentru a stabilii conditile finale.Astept telefonul....nimic.Acum vad pe forum ca sunt rezervate de alta persoana.Chiar nu mai conteaza ,, cuvantul si intelegerea '', nici macar nu am fost anuntat.Anuntul a fost pus separat, nu pachet complect.Eram dispus sa astept pana gasea client si pentru avertizori, gaseam intelegere.Probabil ca daca vine acum altcineva si cumpara toate produsele, renunta la ,, intelegerea'' cu Domnul Lucifer.Puteam macar sa fiu anuntat, sa mi se explice situatia, nu sa astept degeaba, dar fuga de responsabilitate este mai usoara.Oameni care isi arata caracterul pentru cativa lei, la care banul este mai important decat ,, cuvantul si omenia''.Vad ca aveti putine posturi pe forum, nu prea conteaza ,, impresia lasata'', imi vand marfa si gata. Va multumesc pentru amabilitate si pentru seriozitate.Toate cele bune...

ali alx
Mesaje: 433
Membru din: Sâm Noi 05, 2011 18:02
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de ali alx »

daca te mai gandesti putin am spus ieri ca ma mai gandesc nu ti-am spus ca tii si trimit

darius123
Mesaje: 682
Membru din: Lun Iun 21, 2010 0:43
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de darius123 »

Mdaa, raspunsul care elucideaza totul.Va era frica sa trimiteti cu posta si eu v-am explicat toate detalile, ramanand ca Dvs. sa va convingeti.Asa cum am spus la telefon, eram dispus sa va trimit banii inainte pe card,desi aveati cateva posturi pe forum.In continuare nu dati dovata de caracter si fugiti de responsabilitate.Din moment ce Domnul Lucifer nu este din Iasa ca Dvs., inseamna ca tot cu posta ii trimiteti produsele, deci nu ala este motivul pentru care nu ati trimis.Oricare era motivul, trebuia sa fiu anuntat, atata timp cat am fost primul interesat si vi-am aratat intentia mea clara de a achizitiona produsele.Este marfa Dvs., faceti ce vreti cu ea, dar si eu am dreptul sa imi spun parerea asupra acestei tranzactii esuate, asa cum am facut-o si in sens pozitiv, cand am incheiat cu succes afaceri cu alti utilizatori de pe acest forum.Poate am cerinte prea mari de la unele persoane care au alte ,, principii''.Produsele oricum le vindeati, eventual mai pierdeati 5 minute in plus, sa faceti un colet in plus, dar aveati respectul meu, dar poate nu va intereseaza asa mult, imaginea Dvs.Eu am incheiat aici, am spus ceea ce am avut de spus, fiecare intelege ce vrea.O seara placuta si fire intinse...

ali alx
Mesaje: 433
Membru din: Sâm Noi 05, 2011 18:02
Puncte: 0
Localitate: IASI

Re: vand rod pod,avertizori si swingere

Mesaj de ali alx »

avertizori si swingeri au ajuns la Bucuresti a ramas rod podul

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”