Shimano Forcemaster 3,9 3lbs

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Florin Pop
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Feb 18, 2006 23:28
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Mesaj de Florin Pop »

@Florine , eu i-am dat omului niste detalii tehnice , nu am cum sa-i spun ca batul e bun in dril sau la aruncare daca anca nu la-m folosit ....... si daca al foloseam poate mie unul nu ami placea comportamentul batului , asta nu inseamna ca nu e un bat bun ... ce zici !
Viata e o joaca , pescuitul e ceva serios ...

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

zic ca lanseta cu pricina e beton, se comporta superb in drill, iar la aruncare e o incantare..nu vad de ce se mai construiesc alte lansete cand piata e cusuta?
bat campii...oricum mie dor de forumul de iarna trecuta..
mai ai rod podul?

Avatar utilizator
Florin Pop
Mesaje: 108
Membru din: Sâm Feb 18, 2006 23:28
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Mesaj de Florin Pop »

Nu al mai am , l-am vandut in acu vreo 3 luni ! Nu din cauza ca nu mi-a placut era o.k. ...... am avut eu niste probleme... :wink:
Viata e o joaca , pescuitul e ceva serios ...

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

Mesaj de Moose_master »

Florin Plesu,

Ai perfecta dreptate cu ceea ce spui in privinta reclamelor. Exact asta incercam si eu sa-l fac sa inteleaga pe omul care priveste marfa dupa maiestria cu care este alcatuita reclama.
Nu am inteles la ce te-ai referit cand ai spus despre Vlad Pavlovici care sustine ca nu exista decat 2 fabricanti de lansete. Este interesanta discutia. Poti sa imi exemplifici te rog ?

Stima

Moose
APCR Canadian Branch

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

poveste veche, moose. ne ciondaniram noi vreme in urma care e mai lanseta ..

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

Adriane cu acest Forcemaster am facut si eu cateva aruncari si un dril saptamana trecuta,si le/a adus un prieten din afara.ce pot sa spun este ca sunt sub Beastmaster si ce mi se pare cel mai ciudat ca la finalul cotorului este carbonul gol si nu prea faci o priza buna in aruncare.la bani pe care ia dat afara merita nu e rea deloc ,dar mai bine mai pui ceva si mergi pe Beastmaster eu le am si stiu ce vorbesc.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
adrian apetrea
Mesaje: 493
Membru din: Mar Mar 28, 2006 8:29
Puncte: 0
Localitate: brasov
Contact:

Mesaj de adrian apetrea »

multumesc pentru raspuns.oricum de atunci am pus si eu mina pe ele si am ajuns la aceeasi idee.beastmaster-ul e mai bun,deci beastmaster sa fie.
LIFE IS FISHING!
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”